regały półkowe

Sklepy remontowo-budowlane to miejsca, gdzie towary najczęściej są powystawiane na regałach, ponieważ jest to najlepsza forma składowania tak dużej ilości przeróżnego asortymentu. Regały wysokiego składowania są zazwyczaj poustawiane rzędami, a każdy rząd odpowiada danemu działowi produktów.

Jakie regały można znaleźć w sklepach budowlanych?

regały półkoweWyposażenie magazynu sklepu remontowo-budowlanego jest bardzo podobne do wyposażenia części handlowej sklepu. W sklepach tych bardzo często używane są regały mago, które spełniają wszystkie warunki niezbędne do bezpiecznego przechowywania i sprzedaży artykułów remontowo-budowlanych, ponieważ są one wytrzymałe, mocne, duże oraz posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty. Wózki sklepowe i regały firmy wanzl są często używane w sklepach tego typu, jednak nie wszystkie produkty tej firmy spełniają normy wymagane w sklepach tego typu. Regały tej firmy są bardzo solidne, lecz nie są tak ładne jak regały mago, dlatego też częściej używane są one w magazynach niż w części handlowej sklepu. Kolejną firmą produkującą regały tego typu jest firma tegometall, której produkty są bardzo wysokiej jakości, cena jest adekwatna oraz regały spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa. Wytrzymałe regały półkowe w sklepie remontowo-budowlanym są bardzo istotne, ponieważ większość produktów, które te sklepy mają w ofercie jest bardzo ciężka, dlatego też wyposażenie sklepu i jego magazynu musi spełniać odpowiednie normy, dzięki którym zminimalizowane jest ryzyko zarwania się półek i zagrożenia dla pracowników i klientów sklepu. Wyposażenie magazynu musi być dobrze dobrane do wnętrza, ponieważ magazyn, który został źle zagospodarowany, nie będzie pełnił dobrze swojej funkcji i praca w nim będzie niewygodna dla pracowników.

Także wyposażenie części handlowej sklepu musi być dobrze zaprojektowane, ponieważ zbyt wąskie przejścia, nieodpowiednie regały czy brak oznakowania działów sprawią, że klienci będą frustrować się podczas zakupów i nie będą chcieli zbyt szybko powrócić do danego sklepu, a zakupy przecież mają być przyjemne.