regały

Nazywam się Tomek i jestem pracownikiem magazynu. Zatrudnia mnie przedsiębiorstwo handlowe, które jest dość znane w Bydgoszczy. Posiadam uprawnienia na wózki widłowe i mam odpowiednie kwalifikacje.

Regały pomagały utrzymywać porządek na magazynie

regałyNasze przedsiębiorstwo sprzedaje regały do sklepu oraz również regały magazynowe, które również znajdują się na naszym magazynie. Wszystkie regały są regulowane, dzięki czemu bardzo łatwe są w użytkowaniu a umieszczanie produktów na ich półkach nie stanowi dla nas żadnego problemu. Sprzedajemy również meble metalowe, które są bardzo wytrzymałe a także lady chłodnicze. Ja w firmie odpowiadam za przyjmowanie dostaw od producenta i jak przyjadą do nas lady chłodnicze, to zawsze je wprowadzam na nasz magazyn i sprawdzam każdy produkt indywidualnie. Jeżeli wszystko się zgadza to podpisuję dostawcy odbiór i umieszczam lady chłodnicze w naszym magazynie. W naszym dziale pracuje dwudziestu magazynierów i każdy ma inne obowiązki. Józef często mi pomaga, jeżeli na przykład wjadą solidne regały do sklepu z Bydgszczy w dużej ilości, dzięki czemu cały rozładunek przebiega bardzo sprawnie. Lubię pracować z Józefem, ponieważ jest bardzo kompetentny i pracowity. Nasz kierownik zawsze wprowadza wszelkie meble metalowe czy też lady chłodnicze do systemów zaraz po tym, jak potwierdzimy mu, że wszystkie produkty są zgodnie z zamówieniem. Praca w naszym magazynie jest doskonale zorganizowana i wszyscy potrafimy ze sobą współpracować. Od niedawna mamy nowego kierownika, który doskonale zarządza całą gospodarką magazynową.

Ostatnio sprzedaliśmy regały do sklepu w ilości ponad dwustu sztuk i musieliśmy bardzo sprawnie przeprowadzić załadunek. Wtedy kierownik sam do nas przyszedł i razem z nami ciężko pracował. Jestem zgranym zespołem i sobie poradzimy w każdej sytuacji.