Jest wiele osób, które nie znoszą się nudzić. Nie lubią nie mieć możliwości na żadne wyjście, nie lubią siedzieć bezczynnie przed telewizorem, oglądając coś przypadkowego. Nie lubią też nudnych ubrań, ani nudnych przedmiotów codziennego użytku – wszystko musi mieć jakieś wzroki czy nadruki. Czy jednak jesteśmy w stanie spersonalizować wszystkie rzeczy?

Nadruk na ręczniku – czy to możliwe?

ręczniki z nadrukiemOstatnio planowałam wyjazd nad morze z młodszym kuzynostwem i swoim chłopakiem. Obiecałam cioci, że ich ze sobą wezmę, a ukochany nie miał z tym najmniejszego problemu. Jestem otwarta, lubię dzieci i nie znoszę nudy, dlatego chciałam im też zrobić jakiś fajny prezent z okazji wyjazdu (sobie i chłopakowi zresztą też. a;e ,mniejsza o to). Przeszukałam chyba cały internet w poszukiwaniu inspiracji, aż w końcu znalazłam coś i wiedziałam, że tego właśnie potrzebuję – ręczniki z nadrukiem. W końcu będziemy wylegiwać się na plaży, więc ręcznik to must have! Nie wiedziałam nawet, że istnieje taka usługa, więc byłam bardzo zaskoczona. Dla kuzynów (chłopca i dziewczynki) wybrałam kolejno ręczniki z autami oraz księżniczkami, dla chłopaka wzięłam ręcznik z Gwiezdnych Wojen, a dla siebie wybrałam ulubioną postać z komiksu. Wszyscy byli zadowoleni, a na plaży bardzo się wyróżnialiśmy. Był nawet osoby, które podchodziły do nas tylko po to, skąd wzięliśmy takie fajne ręczniki. Krótko mówiąc – zrobiliśmy show!

Warto jest czasem zaszaleć z wzorami na ręczniku, w końcu będzie na pewno ładnie prezentował się na plaży czy w naszej łazience. Możemy wybrać co tylko chcemy, rozmiar też zależy od nas. A jeżeli chcemy komuś zrobić uroczy prezent, to taki ręcznik również będzie świetnym rozwiązaniem i na pewno będziemy zauważeni i docenieni za naszą pomysłowość!