Z Kamilą od dawna się przyjaźniłyśmy i miałyśmy doskonałe relacje. Zaskoczył mnie jej wyjazd do Hiszpanii, ale cieszyłam się jednak, że nadarzyła się jej taka okazja. Sama bym z niej skorzystała. Kamila starała się często mnie odwiedzać za co byłam jej wdzięczna.

Hiszpański koc prezentem od przyjaciółki

kolorowe koce hiszpańskieKiedy Kamila przyjechała do kraju ostatnio to przywiozła dla mnie prezent. Już dzwoniąc do mnie zaznaczyła, że ma coś wyjątkowego i z niecierpliwością czekałam na jej wizytę. Stęskniłam się za nią, ponieważ nie widziałyśmy się od trzech miesięcy. Kamila przywiozła mi piękny koc w kolorowe wzory, który był tak ciepły i miły w dotyku, że nie zamierzałam się z nim rozstawać. Kamila zdradziła mi, że takie same kolorowe koce hiszpańskie widziała u nas w mieście i jak będę chciała to będę mogła sobie bez przeszkód sprawić podobny. Ten koc jednak miał dla mnie wyjątkowe znaczenie. Podarowała mi go najlepsza przyjaciółka, która była dla mnie ważna. Ja również nie pozostałam jej dłużna i miałam dla niej prezent. Udało mi się zdobyć jej ulubione perfumy, których od dawna szukała bezskutecznie. Trochę za nie zapłaciłam, ale warto było, ponieważ sprawiłam jej tym ogromną przyjemność. Koca używałam cały czas. Spałam pod nim, przykrywałam się czytając książkę. Nawet jak wybierałam się na piknik to ten hiszpański koc był obowiązkowym wyposażeniem. Z czasem się zniszczył co nie było dla mnie zaskoczeniem, ponieważ cały czas go używałam. Posiadałam go ponad rok i służył mi na prawdę długo.

Wybrałam się do sklepu, o którym wspominała mi Kamila i kupiłam sobie takim sam koc, który podarowała mi przyjaciółka. Od razu kupiłam trzy sztuki, by każdy służył mi do innych celów. Dzięki temu nie niszczyły się tak szybko a wcale ich nie oszczędzałam.