manicure hybrydowy

Ja to mam w życiu szczęście. Naprawdę! Już za kilka miesięcy biorę ślub z najwspanialszym mężczyzną na cały świecie! Jest kochający, przystojny, inteligentny i majętny.  

Manicure hybrydowy wykonany w Poznaniu na ślub

manicure hybrydowyDo tego wszystkiego, jego siostra ma wspaniały salon kosmetyczne w mieście Poznań! Naprawdę taka szwagierka to prawdziwy skarb, w końcu wiecie, co dla panny młodej oznacza dobra kosmetyczka! Z resztą ta moja przyszła szwagierka, nie jest tylko dobra, ona jest wprost fantastyczna! Jej salon kosmetyczny jest naprawdę luksusowy i cały Poznań o nim mówi, najpiękniejsze dziewczyny z całego miasta chodzą właśnie do niej. Ostatnio nawet przeprowadzała na mnie, ten bardzo modny zabieg, który nazywa się mezoterapia igłowa i muszę wam powiedzieć, że efekt jest powalający, moja skóra chyba od urodzenia nie była tak gładka i napięta. Przecież, na ślubie po tych wszystkich zabiegach, to ja będę wyglądała, jak jakaś gwiazda kina! Problem, jednak polega na tym, że ten salon kosmetyczny nie robi takich usług jak makijaż permanentny brwi, albo manicure hybrydowy Poznań, one tam bardziej zajmują się taka pielęgnacją ciała i skóry twarzy, ale nie mam się, co martwić, to i tak dużo, najlepsze jest to, że to wszystko mam u szwagierki za darmo, a przecież taka mezoterapia igłowa wcale nie jest tania! Bardzo się cieszę, że mam taką super szwagierkę i, że mam takiego wspaniałego narzeczonego i, że będę miała taki piękny ślub i, że ten Poznań, to wszystko wydaje mi się czasami zbyt piękne żeby było prawdziwe. Nawet czasami boję się, że sokoro teraz mam tyle szczęścia, to potem to wszystko może się odwrócić.

Upadek z tak wysokiego konia mógłby być naprawdę bolesny. Jednak nie ma, co martwić się na zapas. Mam dwadzieścia pięć lat i mam prawo być szczęśliwa. Wierzę, że tak będzie.