W upalne, letnie dni dobrym sposobem na zażycie nieco orzeźwiającego wiaterku dla dorosłych oraz dzieci, są wycieczki rowerowe. Jest to jeden ze sposobów na spędzenie razem z dzieckiem wolnego czasu, rozluźnienie się i jednocześnie prowadzenie zdrowego stylu życia, bo jak powszechnie wiadomo ruch to zdrowie.

Jaką przyczepkę wybrać?

przyczepka qeridoo z moskitierąJeżeli mamy małe dziecko, które nie za bardzo lubi jazdę w koszyczku na kierownicy roweru lub dziecko, które nie jeździ samodzielnie rowerem, idealnym rozwiązaniem będzie przyczepka rowerowa. Pozostaje jednak pytanie – jaką przyczepkę rowerową dla dziecka wybrać? Która z nich jest lepsza? Każda z marek oferowanych przyczepek ma swoje unikatowe właściwości. Często model za 1600 zł ma coś, czego brakuje w tym za 5 tys. Jak wśród tylu produktów wybrać przyczepkę rowerową spełniającą nasze potrzeby, tak aby nie żałować wyboru? Decyzja zależy od wielu czynników, naszych potrzeb, możliwości finansowych, dzieci, charakteru planowanych wycieczek. Ostatnio znajoma polecała mi pojazd tego typu, jakim jest przyczepka Qeridoo z moskitierą. W sumie nie jest to aż tak bardzo droga inwestycja, a dodatkowo moskitiera osłania dziecko przed owadami. Uważam, że to duży plus. Kolejną zaletą tej przyczepki jest to, że można jej używać jako spacerówkę, a dla wielu z nas jest to dobre rozwiązanie. Pamiętajmy, że kupując przyczepkę, nie tylko ma ona ładnie wyglądać ale przede wszystkim ma być bezpieczna dla naszego dziecka.

Wybierając przyczepkę zastanówmy się w jakim charakterze chcemy jej używać? Czy może wystarczy nam ona tylko  jako przyczepka rowerowa, czy  może będziemy potrzebować przekształcić ją w spacerówkę lub wózek do biegania? Akurat przyczepka Qeridoo z moskitierą spełnia te funkcje i jest odpowiednia na wycieczki do miasta oraz w bardziej nierówny teren.