Koniec tego dobrego. Postanowiłam, że cała nasza rodzina musi skończyć z graniem na komputerze, oglądaniem telewizji z czipsami na kolanach, i zająć się czymś pożytecznym trzeba. Przede wszystkim wysprzątaliśmy mieszkanie.

Mój syn lubi skateparki

skateparkiNo ale po tym uznałam, że zaraz by chcieli się znów rozkładać na kanapach, więc zabrałam ich na dwór. Moim celem było kolarstwo górskie, w Polsce mamy bardzo ładne szlaki, więc nic, tylko się wybrać. Mój mąż i syn trochę pomarudzili, córka była zachwycona pomysłem. tamci jakoś się przekonają, tylko im trzeba czasu. Muszą się wprawić, bo całe dnie lenistwa, nie wpływały dobrze na ich chęci. Mój syn powiedział, że już woli kultowe skateparki w Polsce niż to, no ale zawsze coś. Ważne, żeby obudził w sobie ducha walki i takiej zdrowej rywalizacji sportowej. Na pewno skatepark dobrze wpłynie na jego kondycję i przede wszystkim na balans. Nauczy się świetnie utrzymywać równowagę, co przydaje się później w życiu. Moja córka z kolei powiedziała, że rzuciła jej się w oko w internecie ciekawa reklama. Mówili tam, że jest coś takiego jak wakepark, czyli takie miejsce do rekreacji, w której można uprawiać sporty wodne, grać w różne gry plażowe, potańczyć zumbę, i coś zjeść. O, to było idealne miejsce do odwiedzenia. Każdy znalazł by tam coś dla siebie w naszej rodzinie. Stwierdziłam, że muszę tylko sprawdzić jak tam dojechać, i za parę dni będzie można ruszyć w drogę. Jak im się spodoba, to kto wie, może na ferie też tam pojedziemy. Chciałabym moją rodzinę zarazić tym sportem, aby wiedzieli, że jest jakaś alternatywa dla siedzenia i nudzenia się.

Pragnęłam wpoić im do świadomości, że można żyć zdrowo i przy okazji dobrze się bawić. Naoglądałam się ostatnio w telewizji o rosnącym procencie otyłości i nie chciałabym, aby moja rodzina również miała z tym problem.