ekogroszek

Nazywam się Tadeusz i przez kilkanaście lat pracowałem w kopalni na śląsku. Jakiś czas temu zdecydowałem, że zacznę coś na własną rękę. Mam mnóstwo znajomości, więc postanowiłem, że zainwestuję w ekogroszek. Moja firma produkuje ekogroszek pakowany o różnych pojemnościach.

Ekogroszek posiada certyfikat

ekogroszekMój ekogroszek powstaje z węgla brunatnego oraz kamiennego. Mój ekogroszek paczkowany kupują firmy, które korzystają z kotłów retortowych, czy węglowych. Mój ekogroszek workowany jest w rozmiarze, który pozwala na używanie go w automatycznych dozownikach węgla. Oczywiście każdy mój ekogroszek posiada cerytfikację. Na produkjcę zdecydowałem się za namową kolegi, z którym pracowałem przy wydobyciu węgla. Uznałem, że to doskonały pomysł. Praca jest ciężka, ale bardzo opłacalna. U nas na śląsku ekogroszek jest bardzo cenionym produktem z uwagi na jego jakość oraz wydajność. Sam w domu posiadam piec węglowy i dom ogrzewam właśnie przez ekogroszek, którego produkcją się zajmuję. Na certyfikację moich produktów czekałem miesiąc czasu, ale dzięki temu moja produkcja jest na wyoskim poziomie. Zaoptratruje się u mnie mnóstwo sklepów oraz firm, które cały czas kupują ode mnie ekogroszek workowany a nawet drewno, które jakiś czas temu zacząłem przerabiać na opałowe. Największe powodzenie jednak ma ekogroszek pakowany. Posiadamy różne pojemności worków a nasz ekogroszek jest różnorodnej jakości.

Posiadamy także tani ekogroszek, który zazwyczaj kupują jakieś pojedyńcze osoby, ale również taki ekogroszek pakowany jest wystawiany na sprzedaż. Nie zostaje nam nic z produkcji i staramy się cały węgiel wykorzystać do samego końca. Dzięki temu moja firma produkcyjna cieszy się na śląsku ogromnym zainteresowaniem, ponieważ każdy klient znajdzie u mnie to, czego poszukuje.

Jeśli poszukujesz najlepszego ekogroszku to zajrzyj na stronę firmy Energoret