W przypadku praktycznie wszystkiego możemy z łatwością zrozumieć to, jak wiele starań włożył producent w różne działania, żeby rzeczywiście zadowolić swoich klientów pod każdym możliwym względem. To wszystko może odnosić się nawet do dozowników łokciowych, czyli rozwiązań, które spotykamy w coraz większej liczbie łazienek. To dzięki nim mamy swobodny dostęp do mydła,

Przyjrzyjmy się precyzyjnie dozownikowi łokciowemu

dozownik łokciowy fanecoNa samym początku pochylmy się przynajmniej przez chwilę nad tą ciekawą nazwą, ale żeby to zrobić w sposób precyzyjny musimy zainteresować się najpierw elementem, który umożliwia nam uzyskiwanie porcji mydła z tego niesamowitego urządzenia. Element, który to umożliwia, ma tak duże rozmiary, że da się go naciskać łokciem. Tym bardziej że jest połączony z pozostałymi częściami tak, żeby możliwe były różne stopnie tego nacisku w zależności od naszego zapotrzebowania na mydło. Ta drobna zmiana ma pozytywny wpływ na nasze bezpieczeństwo, ponieważ nie narażamy się wtedy na kontakt z bakteriami. Nowoczesny dozownik łokciowy faneco ma również mechanizm umożliwiający swobodne otwieranie wnętrza takiego pojemnika, bo jest to konieczne, chociażby po to, żeby uzupełnić tą mydło wraz z rosnącym zapotrzebowaniem. Może być to mydło w różnych wersjach, bo obudowa jest na tyle szczelna, że nie traci ono swoich właściwości ani zapachu przez bardzo długi czas.

Pomyślano również o tym, aby zadbać o porządek w pobliżu dozownika. Właśnie dlatego ma specjalną podstawę, która wychwytuje wszystko to, co nie zostało na dłoni osoby pobierającej mydło. Dozowanie łokciem to czynność, z którą poradzi sobie każdy. Oczywiście są to tylko najważniejsze informacje z punktu widzenia użytkownika czegoś takiego. Kształt czegoś takiego wzbudza zachwyt, a to przecież istotne.