Mam na imię Dominika. Pracuję w hurtowni. Częstochowa to spore miasto i można ostatnimi czasy przebierać w ogłoszeniach. Ja pracy nie szukam ale wiem, bo moja siostra jest na bezrobociu. Siostra jednak jest dosyć wybredna i nie będzie łatwo jej coś znaleźć.

Oferuję klientom świetny tynk trawertyn

tynk trawertynNawet chciałam załatwić jej prace u mnie w hurtowni ale siostra nie była taką praca zainteresowana. Moja firma wymaga od pracownika poświęcenia a także zaangażowania. W zamian dobrze wszystkich pracowników wynagradza i organizuje paczki świąteczne a tak ze wyjazdy integracyjne. Nasza hurtownia sprzedaje wiele materiałów budowlanych. Stawiamy na wysoką jakość i w miarę możliwości na niską cenę. Oferujemy klientom nowoczesny tynk trawertyn. Cieszy się on dużym zainteresowaniem ze strony klientów. Panele dekoracyjne 3D to nowość na rynku i trzeba przyznać że są one dosyć drogie. Nasza firma stara się zapewnić klientom jak najniższe ceny ale niestety na razie nie są one dostępne dla wszystkich. Tynki Luxmal ostatnio do nas nie przyjechały. Producent ma wiele zleceń i ma opóźnienia. Już nas o tym informował i niestety musimy poczekać na dostawę. Może ona się przeciągnąć maksymalnie do końca tygodnia. Panele loft System zostały do nas sprowadzone miesiąc temu. Wszystkie panele, które mamy w swojej ofercie cieszą się powodzeniem. Tynki dekoracyjne mamy na stanie. Aktualnie są w niskiej cenie bo znajdują się w naszej gazetce promocyjnej. Co tydzień umieszczamy w gazetkach inne produkty, żeby zachęcić naszych klientów do zakupów.

Nasi klienci doceniają nasze zaangażowanie i wiedzę o materiałach. nasz hurtownia znajduje się w centrum miasta Częstochowa i dzięki temu nasi klienci nie mają żadnego problemu żeby do nas trafić. Dzisiaj kończymy pracę szybciej bo mamy spotkanie integracyjne.