oświetlenie hal

Nazywam się Krzysztof i mam pięćdziesiąt lat. Przez kilka lat prowadziłem własną firmę transportową, ale miałem coraz mniej zleceń i nie było już sensu tego ciągnąć dalej. Postanowiłem, że zatrudnię się jako dostawca u producenta, z którym swego czasu często współpracowałem.

Profesjonalne oświetlenie hal dla klienta

oświetlenie halOczywiście zatrudnił mnie od razu, co mnie ucieszyło. Dostarczam jego oświetlenie przemysłowe led na terenie całego kraju. Producent oferuje również oświetlenie uliczne led, które bardzo często dostarczam a także oświetlenie dróg. Moja praca jest bardzo ciekawa, ponieważ zwiedzam dużo miejsc i poznaję bardzo dużo nowych ludzi. Niedawno miałem dostarczyć profesjonalne oświetlenie hal do klienta z Bydgoszczy i wyjechałem z samego rana. Kiedy już dojechałem na miejsce, to okazało się, że oświetlenie hal zamówił mój dawny kontrahent, z którym się bardzo dobrze dogadywaliśmy. Porozmawialiśmy trochę przy kawie i wróciłem do firmy, aby odebrać oświetlenie biur, które miałem dostarczyć tego samego dnia. Producent, który mnie zatrudnił jest bardzo zadowolony z mojej pracy i już po miesiącu otrzymałem zatrudnienie na stałe oraz podwyżkę. Niedawno też dostarczałem oświetlenie uliczne led do firmy z Warszawy i miałem na to niewiele czasu. Pędziłem bardzo szybko i w ostatniej chwili udało mi się dotrzeć na miejsce. Wiem, że klient był bardzo zadowolony, że jego oświetlenie uliczne led dotarło na czas i od razu zadzwonił do szefa z pochwałą. Takie sytuacje utwierdzają mnie w przekonaniu, że to co robię ma sens i jest doceniane.

Praca dostawcy jest bardzo ważna, ponieważ to od niego bardzo dużo zależy. Poprzedni pracownik zawalił kilka terminów przez co firma straciła sporo środków. Teraz ja zastępuje jego miejsce i nie pozwolę aby tego typu sytuacja się kiedykolwiek powtórzyła.