Mój dom zawsze był dla mnie miejscem odpoczynku. Uwielbiałem wracać do niego z pracy i spędzać czas. Niestety w ostatnich latach tej pracy było coraz więcej. Nie miałem czasu na zajmowanie się domem i jego przestrzenią. Jednak ostatnio zauważyłem, że muszę o wszystko zdecydowanie lepiej zadbać.

Zatrudniłem idealnego architekta aby przeprojektował mi mieszkanie

popularny architekt wnętrz na ŚląskuStan mojej kuchni oraz innych pomieszczeń był już na prawdę fatalny. Dodatkowo meble nie pasowały do ścian i każdy kto do mnie przychodził bardzo źle się w tym wszystkim czuł. Ja tak samo, ponieważ to co nas otacza bardzo na nas wpływa. Tak było w przypadku mojego mieszkania. Jednak jako człowiek czynu postanowiłem coś z tym zrobić. Przeglądałem za pomocą internetu różnego rodzaju oferty, które dotyczyły aranżowania i projektowania wnętrz. Taka osoba była mi bardzo potrzebna, ponieważ ja sam nie potrafiłem sobie w takiej sytuacji poradzić. Na szczęście popularny architekt wnętrz na Śląsku nie był trudny do znalezienia. Ofert było na prawdę sporo. Dodatkowo każdy zainteresowany mógł obejrzeć galerię prac danego artysty na jego blogu lub innego typu stronie. Dla mnie to było bardzo wygodne rozwiązanie, ponieważ nie chciałem marnować czasu na dojazdy. Telefony i internet czasami mogą pomóc zaoszczędzić sporo czasu. Architekt wnętrz w moim mieszkaniu stawił się z samego rana. Był gotowy do dokonywania wszelkich pomiarów. Dodatkowo zrobił szeroki wywiad środowiskowy aby określić czego ja tak na prawdę od niego oczekuję.

Mnie interesował tylko i wyłącznie surowy styl skandynawski. W takim otoczeniu czułem się najlepiej i on do mnie doskonale przemawiał. Kreator stwierdził, że wszystko potrwa około jednego tygodnia. Jak dla mnie był to bardzo dobry czas, ponieważ akurat wtedy miałem zaplanowany urlop i wszystko miało być gotowe na przyjazd.