trener personalny

Kiedyś bardzo uporczywie starałam się schudnąć. W sumie wszystkie możliwe sposoby, o których tylko słyszałam lub przeczytałam na mnie po prostu nie działały.Możliwe, że także nie miałam po prostu wystarczająco silnej woli.

Trener personalny to jedyny ratunek

trener personalny W sumie moją słabością odkąd tylko pamiętam były słodycze. Ja po prostu nie potrafiłam się nawet ograniczać w jedzeniu słodyczy. Po prostu gdy je jadłam czułam się o wiele lepiej. Od razu humor mi się poprawiał. Niestety nie wpływało to dobrze na wygląd mojej sylwetki. W sumie w momencie gdy przeprowadziłam się do Warszawy zaczęłam chodzić na siłownię. Jednak i tak nie widziałam żadnych rezultatów.Wręcz przeciwnie gdy wiedziałam, że chodzę na siłownię jakoś sama przed sobą się usprawiedliwiałam i jadłam więcej. Tłumaczyłam sobie, że skoro spędziłam na przykład godzinę czasu na siłowni to mogę zjeść coś więcej. A przecież wcale tak nie było. W końcu stwierdziłam, że najlepszy trener personalny w warszawie to będzie jedyny ratunek z całej tej sytuacji. Taki trener personalny w końcu przypilnuje mnie jeśli chodzi o ćwiczenia i pewnie będzie kazał zastosować jakąś dietę. Ten trener osobisty, którego wybrałam od razu powiedział mi, że jeśli nie pójdę na dietę on nie podejmuje się ćwiczeń ze mną za żadne pieniądze bo nie ma to po prostu sensu. Ten trener osobisty powiedział mi, ze on po prostu lubi widzieć efekty swojej pracy. I nie mogę go z niczym oszukiwać bo tylko w taki sposób uda mi się schudnąć. Obiecał także, że jeśli będę robiła wszystko tak jak mi powie to za jakiś czas będę widziała rezultaty. Doszłam do wniosku, że nie mam innego wyjścia jak tylko spróbować zmienić się.

Wiedziałam, że będzie mi ciężko bez słodyczy jednak naprawdę chciałam schudnąć. W sumie niektóre z moich koleżanek wyszły już za mąż a ja nie mogłam sobie nikogo znaleźć przez swoje kompleksy.