torebki foliowe

Od lipca zacząłem pracę w dużej fabryce, która produkuje różnego rodzaju opakowania. Prawdę mówiąc, to tą pracę dostałem po znajomości, a mianowicie koleżanka mojej mamy właśnie w tej oto firmie jest kierownikiem działu kard, tak więc ona mnie przyjęła tutaj do pracy.

Torebki foliowe i mój dział

torebki folioweW innym wypadku zapewne nie udałoby mi się dostać tej pracy. Niestety miastem, w którym mieszkam jest Łódź, a tutaj właśnie ciężko jest o pracę, tym bardziej studentowi bez większego doświadczenia zawodowego, a takim właśnie studentem jestem. Jeżeli chodzi o pracę w fabryce, to możecie mi wierzyć, że nie jest łatwo. Firma ta mianowicie produkuje przeróżne opakowania, takie jak na przykład opakowania foliowe, które produkowane są masowo i masowo również wysyłane są dalej, do miejsc, które właśnie takie opakowania w firmie zamawiają. Firma ta jest naprawdę bardzo duża i jest tutaj kilka działów, do których każdy z pracowników jest przydzielony. Ja na początku zostałem przydzielony do działu, gdzie produkowane są reklamówki foliowe. Generalnie praca nie była zła, ale nie za bardzo dogadywałem się z pracownikami tego działu i na moją prośbę kierownik przeniósł mnie do innego działu. Zostałem mianowicie przeniesiony do działu, gdzie produkowane są tanie torebki foliowe. Na początku kierownik zastanawiał się nad tym, czy czasem nie lepszy byłby dla mnie dział, gdzie produkowane są torby reklamowe, no ale koniec końców stanęło na tym, że zostałem przeniesiony do działu z torebkami foliowymi, gdzie pracuję od sierpnia. Tutaj na tym dziale muszę przyznać szczerze, że pracuje mi się naprawdę dużo lepiej, niż na dziale gdzie pracowałem wcześniej.

Nie jest to jednakże spowodowane tym, że praca jest ciężka, bo pod tym względem jest można powiedzieć, że tak samo jednakże tutaj a tym dziale o wiele lepiej dogaduję się z innymi pracownikami,