agencja reklamowa

Moja koleżanka bardzo długo nie mogła znaleźć pracy. Tak naprawdę trochę mnie to dziwiło bo łódź jest jednak dużym miastem i o pracę nie powinno być trudno. Koleżanka z tego co mi powiedziała to była po prostu bardzo wybredna w tych swoich poszukiwaniach.

Praca w agencji reklamowej była przyjemna

agencja reklamowaPrzede wszystkim chciała dostać pracę w miejscu związanym z reklamą bo to by było w jakiś sposób spójne ze skończonym przez nią kierunkiem studiów. Do tej pory pracowała w miejscach, w których może i dobrze zarabiała jednak nie była za bardzo zadowolona z tego co robi. Jednym słowem praca jaką wykonywała do tej pory nie dawała jej żadnej satysfakcji. Koleżanka powiedziała, że może naprawdę zarabiać nawet mniej ale żeby to co robi sprawiało jej autentyczną przyjemność. Po jakimś czasie została zaproszona na rozmowę do agencji reklamowej. Ta agencja reklamowa z Łodzi była już znana koleżance. Mąż koleżanki bowiem robił tam oklejanie samochodów w pracy i był z tej agencji bardzo zadowolony. Tym bardziej koleżanka cieszyła się z tego, że na rozmowie będzie mogła już coś powiedzieć o firmie. Teraz w tej agencji robią także szkło w kuchni i koleżanka musiała dowiedzieć się czegoś więcej na ten temat. Na szczęście w internecie znalazła naprawdę sporo materiałów na ten temat i szybko się z nich przygotowała. Taka reklama to dla koleżanki byłoby prawdziwe wyzwanie. Ona jest osobą przede wszystkim bardzo kreatywną czyli na pewno świetnie by się nadawała na to stanowisko. Jednak wszystko zależy od tego jak wypadnie na rozmowie o pracę. Trochę obawiała się tego, że może nie dostać pracy ze względu na brak praktyki w branży. Jednak na pewno plusem dla niej były kierunkowe studia.

Koleżanka ma rozmowę jutro i chyba poinformowała już wszystkich kogo tylko zna, że się tam wybiera. Chyba nie zakłada opcji, że nie dostanie tam pracy.