wynajem namiotów weselnych

Ostatnio po zdanej maturze miałam wiele wolnego czasu do dyspozycji, więc postanowiłam znaleźć sobie jakąś pracę. Długo szukałam, nim znalazłam interesującą mnie ofertę, choć była tak blisko. Okazało się, że pewna wypożyczalnia namiotów poszukuje nowych pracowników, nawet bez doświadczenia.

Wynajem namiotów weselnych w różnych cenach

wynajem namiotów weselnychUznałam, że to będzie o wiele ciekawsza oferta niż wszystkie inne, więc szybko skontaktowałam się z odpowiednimi osobami i miałam przyjść już od poniedziałku do pracy. Pierwszego dnia po firmie oprowadził mnie kierownik, tłumacząc, że głównie oferujemy wynajem hal namiotowych. Takie hale nadają się na większe imprezy plenerowe – obejrzałam katalog i dowiedziałam się czegoś o każdym typie namiotu, żeby móc jak najlepiej doradzić potencjalnemu klientowi. Podobno najbardziej dochodowy jest drogi czy nawet tani wynajem namiotów weselnych i mamy takich całkiem dużo. Muszę jednak przyznać, że robią niesamowite wrażenie – nigdy nie podejrzewałabym, że namiot może być tak wystawny i elegancki. Dowiedziałam się, że wynajem namiotów staje się coraz bardziej popularny z roku na rok, ponieważ dobrze dobrany namiot okazuje się ciekawszym miejscem na zorganizowanie imprezy, niż tradycyjna sala. Namioty są przestronne i znacznie lepsze pod względem wentylacji, poza tym często są tańsze niż stacjonarne sale. Ale wydaje mi się, że najwięcej ludzi wynajmuje je po prostu dlatego, że są bardzo modne. Każdy z nas lubi być komplementowany za podjęte wybory, a urządzenie przyjęcia w takim pięknym namiocie z pewnością sprowokuje ludzi do chwalenia nas.

Po dwóch dniach byłam już bardzo dobrze poinformowana na temat tego, co mam mówić klientom oraz znałam wszystkie najważniejsze informacje na temat namiotów, które mogłam zaproponować do wynajęcia. Zaczęłam pracować jako ekspedientka i polubiłam tę pracę.