Jestem posiadaczem pięknego domku na obrzeżach niewielkiego miasteczka. Staram się oszczędzać i dbać o środowisko. Z niepokojem przyglądałem się, jak moje rachunki za prąd wciąż rosną. Zauważyłem, że wielu okolicznych sąsiadów zaczęło montować na swoich dachach panele fotowoltaiczne. Postanowiłem bardziej zgłębić ten temat i dowiedzieć o nich czegoś więcej.

Poszukiwania paneli fotowoltaicznych montowanych w Koszalinie

panele fotowoltaiczne montaż koszalinOkazało się, że obecnie jest wiele możliwości dotacji od państwa, fakt trzeba spełniać wiele warunków, jednak ogółem taka inwestycja powinna się zwrócić z dużym zyskiem w postaci oszczędności. Postanowiłem odwiedzić jednego z moich miłych sąsiadów i podpytać go o to, co skłoniło go do montażu fotowoltaiki. Podczas rozmowy powiedział mi, że udało mu się uzyskać dofinansowanie, a dzięki fachowej firmie zajmującej się montażem fotowoltaiki i doborem części ma teraz przez cały rok prąd za darmo. Poprosiłem go aby podał mi jakiś kontakt do tej firmy, która tak zachwala. Odpowiedział mi, żebym jechał naszą ulicą cały czas prosto, aż do pierwszego skrzyżowania, na nim skręcił w lewo i za jakieś 200m po prawej stronie powinienem zobaczyć szyld panele fotowoltaiczne montaż Koszalin. Podziękowałem mu za tę radę oraz za całe spotkanie i od razu udałem się w wskazane miejsce. Trafiłem tam bez problemu i od razu zostałem obsłużony przez doświadczonych pracowników.

Fachowcy kazali przygotować mi faktury za prąd z ostatnich 12 miesięcy, oraz umowę z moim dostawcą energii elektrycznej. Ustaliliśmy również termin spotkania u mnie w domu, aby mogli również obejrzeć jak wygląda dach, ile jest na nim miejsca na panele, oraz na jakie kierunki świata dach jest pochylony. Jestem bardzo zadowolony z obsługi i nie mogę się doczekać paneli na moim dachu.