Jakoś nigdy nie przepadałem za jakąkolwiek biżuterią. Moja dziewczyna uwielbiała nosić na sobie najróżniejsze tego typu akcesoria, ja natomiast miałem do tego bardzo neutralne podejście. Czasami chciała mi kupić jakiś naszyjnik, czy coś, w czym wielu mężczyzn teraz chodzi i jest to modne. W końcu jednak sam z siebie postanowiłem, że sobie coś kupię. Postawiłem na coś na szyję, co jednocześnie miało by dla mnie jakieś znaczenie, będąc również wizualnie ładne.

Złote krzyżyki na sprzedaż dla mężczyzn

złoty krzyżyk męskiDługo nie miałem konkretnego pomysłu co do tego, na co ostatecznie mógłbym się zdecydować. Przypomniało mi się jednak, że w przeszłości, jeszcze w czasach szkolnych, nosiłem na szyi krzyżyki. Pomyślałem, że może to jest jakieś rozwiązanie. Gdy moja partnerka zobaczyła, jak szukam w internecie właśnie krzyżyków na szyję, to bardzo się ucieszyła, że w końcu się zdecydowałem na coś takiego, jednak podkreśliła, że sama mi coś znajdzie. Okazuje się, że planowała od jakiegoś czasu kupić mi złoty krzyżyk męski, ale nie była pewna, czy zgodzę się w nim chodzić. Teraz już wiedziała, że nie będzie z tym problemu, więc stwierdziła, że ona wybierze najlepszy taki złoty krzyżyk, a ja najwyżej skomentuję, czy może taki faktycznie być i czy na pewno mi się podoba. Już jej pierwszy wybór przypadł mi do gustu, co mnie kompletnie nie zdziwiło – znała mnie jak nikt inny, więc wiedziała, co mi się podoba, a co nie.

Musze przyznać, że byłem zdziwiony, że rzeczy zamawiane przez internet mogą tak szybko dotrzeć do naszego domu. Wysyłki w dzisiejszych czasach są jak widać bardzo ekspresowe. Krzyżyk trafił do mnie w doskonałej formie i na szyi wyglądał wyjątkowo dobrze. Aż sam się sobie mocno dziwię, że miałem taką przerwę w noszeniu takich akcesoriów.