fotografia korporacyjna

No ruszyliśmy z rozmachem i tak naprawdę to w ciągu jednego miesiąca było o nas głośno w całej Warszawie. O to mi chodziło tak naprawdę, ponieważ dzięki temu pojawią się nowe inwestycje. Kiedy byłem z wspólnikiem na obiedzie to sporo rozmawialiśmy o promocji naszego przedsiębiorstwa.

Potrzebne nam dobre fotografie korporacyjne

fotografia korporacyjnaStwierdził on, że przydałaby się dla nas fotografia biznesowa, dzięki czemu staniemy się rozpoznawalni. Takie zdjęcia można wrzucić do sieci, na jakieś banery. Wspólnik tak samo jak ja chciał maksymalnie wypromować naszą firmę i miał również ciekawe pomysły. Podłapałem od razu ten temat i zapytałem dlaczego by nie pójść jeszcze dalej i zapytałem czy coś mu mówi fotografia korporacyjna. Jego szeroki uśmiech, który pojawił się na twarzy dał mi jasno do zrozumienia, że taka doskonała fotografia korporacyjna to świetne rozwiązanie. Wspólnik stwierdził, że możemy wykonać różne sesje korporacyjne i ostatecznie zdecydować, która fotografia korporacyjna zostanie wykorzystana. Konieczne jest takie podejście, ponieważ mamy szalenie bogatą wyobraźnię, której nie uchwyciłyby nawet dwie sesje korporacyjne. Wykonamy ich kilka, może kilkanaście i zdecydujemy się na jedną. Mamy kasę i możemy sobie pozwolić na takie szaleństwo. Przypomniałem sobie również, że syn mojej przyjaciółki pracuje jako fotograf korporacyjny i postanowiłem się z nim skontaktować. Zapytałem ile weźmie za takie sesje korporacyjne i jego odpowiedź pozytywnie mnie nakręciła. Mogliśmy zacząć od zaraz. Wszystkie sesje korporacyjne będą wykonywane w siedzibie naszej firmie.

Dobrze, że zleciłem temu chłopakowi wszystkie sesje korporacyjne. Jest on dość dobry i niedrogi, ale podstawą jest, że wykona dla nas wszystko bardzo profesjonalnie. Już ze wspólnikiem zacieramy ręce i liczymy na kolejny sukces.