Dzieci uwielbiają oglądać bajki a każde dziecko ma swojego ulubionego bajkowego bohatera albo bohaterów. Chcąc umilić swoim pociechom zasypianie warto kupić im pościel z wizerunkiem postaci z ulubionej bajki. Taką pościel można zamówić już gotową, ale można też samemu wybrać sobie motyw do nadrukowania.

Pościele z psim patrolem dla chłopców

pościel psi patrolBajka, która w ostatnim czasie jest bardzo popularna jest Psi Patrol. Opowiada ona o bohaterskich pieskach, które wypełniają swoje misje ratunkowe. Pieski mają swoje budy, które zamieniają się w odlotowe i funkcjonalne pojazdy. Pościel psi patrol będzie więc idealnym prezentem dla każdego kilkuletniego chłopca. Pościele z psim patrolem można kupić w wielu różnych wersjach graficznych i kolorystycznych. Można je kupić też w różnych rozmiarach, dzięki czemu będą one pasować do każdego dziecięcego łóżeczka. Na pościeli może być pojedynczy bohater z tej bajki, ale może być również cała psia drużyna. Kupując taką poszewkę do kołdry czy poduszki warto też zwrócić uwagę na materiał, z jakiego jest wykonana. Może to być pościel uszyta z bawełny albo pościel antyalergiczna. Kilkulatkom, którzy dopiero zaczynają spać samodzielnie, taka pościel na pewno umili zasypianie. Zawsze można dziecku powiedzieć, że jego ulubieńcy z bajki już poszli spać, więc i dla dziecka jest to pora do spania. Dzisiaj można kupić pościele z dowolnie wybranym motywem, ale dla kilkulatków to właśnie Psi Patrol jest na absolutnym topie.

Bajkowe motywy na pościeli pomogą w nauczeniu dziecka samodzielnego zasypiania. Pościele z pieskami z psiego patrolu na pewno dodadzą też dzieciom odwagi do spania we własnym pokoju. Można kupić dziecku pościel z dowolnym bajkowym motywem, ale bohaterskie pieski na pewno ucieszą każdego kilkulatka.