Moi rodzice prowadzą rodzinny biznes. A dokładnie, to w naszym domu mamy gabinet odnowy kosmetycznej, gdyż z zawodu są kosmetologami, właśnie na studiach o kierunku kosmetologia się poznali.

Toruńska skleroterapia i strona internetowa

skleroterapiaMuszę przyznać, że przez to od zawsze miałam zacięcie do biologii. W końcu jakby mogło być inaczej, skoro żargon medyczny słyszałam w domu od dzieciństwa, a w dodatku rodzice zawsze próbowali mnie uczyć biologii, tak jak inni rodzice uczą mówić. Mieszkam w mieście Toruń, więc mam blisko uniwersytet, więc od najmłodszych lat często po znajomościach oglądałam z kąta nawet wykłady. Jednak gdy stałam się starsza zaczęłam się interesować bardziej kwestiami komputerowymi, dlatego rodzice dali mi pracę: miałam założyć stronę internetową z tagami typu „powiększanie ust”, aby ludzie mogli bez problemu znaleźć nasze oferty, gdy szukają coś w lub pod miastem Toruń. Dlatego też dodałam do tego tagi jak „kwas hialuronowy”, ponieważ rodzice takie zabiegi przeprowadzają, Toruń nie jest bogaty w te zabiegi, a coraz więcej ludzi się tym interesuje. Dodałam do tego „botox”, bo przecież każdy chce wyglądać jak najlepiej, a tym bardziej w dużym mieście jakim jest Toruń. Poszłam się dopytać rodziców o jeszcze jakiś zabieg, którym mogę ich zareklamować i podpowiedzieli mi frazę „skleroterapia w toruniu”, dzięki czemu miałam już większość procent tagów, które chciałam wpisać. Przy wyszukiwaniu gabinetów odnowy biologicznej w mieście Toruń to nasza oferta była znajdowana jako pierwsza, lecz czemu nie byłam do końca zadowolona?

Na początku nie podobał mi się do końca całokształt, w końcu jak coś, co stworzyła zwykła licealistka ma dorównać pracy informatyków? Jednak dzięki dobrym genom nie poddałam się i zaczęłam stopniowo poprawiać wszystko to, co według mnie psuło cały rezultat mojej pracy.