fotograf na ślub

Cześć, jestem strasznie podekscytowany, naprawdę! Dziś moja mała ukochana siostra powiedziała, że się zaręczyła! Czeka nas wielkie wesele! Naprawdę bardzo jestem z niej dumny, że tak sobie ładnie w życiu radzi, że skończyła studia, znalazła pracę, poznała fantastycznego chłopaka.

Fotograf na ślub trudny do znalezienia

fotograf na ślub Naprawdę, Bydgoszcz przyniosła jej niesamowite szczęście… Dlatego też, to właśnie Bydgoszcz, ma być miastem, w którym odbędzie się ślub. Jeny, naprawdę ciężko mi uwierzyć, że wam o tym dzisiaj piszę, nie spodziewałem się, że to wszystko tak szybko się wydarzy. Jako ukochany brat i fantastyczny organizator, oczywiście zadeklarowałem chęć pomocy przy organizacji tego wielkiego przedsięwzięcia i tak w udziale przyszedł mi fotograf. Pierwsze, co mi przyszło do głowy to, że taki fotograf na ślub, to chyba najłatwiejsza sprawa do załatwienia… jak bardzo się myliłem to sobie nawet nie wyobrażacie. Siostra planuje wziąć ślub, już za trzy miesiące, więc organizacja wszelkich spraw jest na maksymalnych obrotach…! A ja obdzwaniając dzisiaj całą Bydgoszcz za fotografem dowiedziałem się, że nie ma takiej opcji, żebym zdjęcia ślubne załatwił trzy miesiące przed samą uroczystością! Zgadzacie się? Ja wiem, że taki fotograf ślubny ma wzięcie, ale mimo wszystko, chyba ktoś się znajdzie, co? Jak myślicie? Słuchajcie, a może pośród was jest ktoś, kogo zajęciem jest fotografia ślubna? Albo wiecie może gdzie mogę załatwić takie zdjęcia ślubne? Ja mam już taką tendencję, że jak się czegoś podejmuję, to walczę do końca! W tym przypadku będzie tak samo!

Jeśli wy mi nie pomożecie, to wyciągnę fotografa nawet spod ziemi! Ważne, żeby moja ukochana młodsza siostra była zadowolona. Łza się w oku kręci…, tak niedawno Zosia, zaledwie szła na studia, a teraz…, istne szaleństwo!

Więcej na stronie http://tematslub.pl