Ubrania są nasza drugą skórą, w związku z tym warto zadbać o to na siebie zakładamy. Ponadto nasz strój dużo o nas mówi, gdyż jest naszą wizytówką, po której wiele osób nas ocenia. Nie wystarczy wystarczy schludne i czyste ubranie. 

Jak nosić bluzki oversize? 

biała bluzka oversizeNie każdy się zna na modzie, ale każdy mnie więcej wie, co lubi na siebie zakładać. Przeważnie to kobiety mają więcej ubrań, bo większą wagę przywiązują do swojego wyglądu. Dla każdej z nich mogą to być zupełnie inne ubrania, ponieważ każda z nich jest inna fizycznie i psychicznie, zatem będzie się dobrze czuć w nieco innej odzieży. Można się ubierać w różnych stylu, ale zawsze są ubrania, które mają uniwersalny charakter, zatem pasują niemalże na wszystkie okazje. Jednym z takich ubrań jest biała bluzka oversize, która będzie dobrze leżeć na osobach o każdym typie sylwetki. Jest to typ luźnej bluzki, która może sięgać do pasa, połowy pośladków, czy nawet stanowić jednocześnie sukienkę. Najlepsze są wykonane z bawełny, myślimy czy też z bambusa, które można kupić w wielu sklepach odzieżowych. Przeważnie mają ciekawe zaszycia, drapowania czy te lekko poszerzany krój, który idealnie ukrywa wszelkie mankamenty figury. Co prawda, najczęściej po bluzki oversize sięgają kobiety z zaokrąglonym brzuszkiem, duża pupą czy też z obfitym biustem, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby zakładały je kobiety szczupele. W ich przypadku są one doskonale na dodanie sobie paru kilogramów, dzięki czemu wyglądają na bardziej kobiecie.

Ubranie, które nosimy na co dzień czy od święta, może sprawić, że będziemy wyglądać lepiej i też tak się czuć, ale równie dobrze może zaburzyć proporcje naszej sylwetki. Dlatego tak ważne jest właściwe dobranie fasonu i modelu bluzki do typu sylwetki. Wbrew pozorom nie jest to trudne.