Moja przyjaciółka tydzień temu miała urodziny. Robiła wielką imprezę, a ja nie wiedziałam jaki prezent jej kupić. Wszyscy mieli jakieś pomysły, a ja miałam pustkę w głowię. Ona już wszystko miała, bo na każde święta coś sobie kupowałyśmy. Starałam się wymyślić coś wyjątkowego, coś z czego będzie zadowolona i nie rzuci tego w kąt. Uwielbiam dawać jej unikalne rzeczy, których nikt jej nie da.

Najlepszy plecak na urodziny

plecak skórzany vintagePrzypomniało mi się, że moja przyjaciółka uwielbia rzeczy vintage. Zawsze miała innych styl niż wszyscy. Bardzo mi się to podobało , bo przez to była wyjątkowa. Postanowiłam, że kupię jej coś do kolekcji. Szukałam bardzo długo i w końcu znalazłam coś odpowiedniego. Był to plecak skórzany vintage. Pamiętam jak mi kiedyś o nim mówiła, ale nigdzie nie mogła go znaleźć. Bez wahania go zamówiłam. Był on bardzo piękny. Nawet mi się spodobał. Najpierw w oczy rzucała się charakterystyczna duża kieszeń przednia. Można było w niej chować portfel lub inne małe gadżety. Tornister został zaprojektowany w bardzo prosty sposób, bez żadnych dodatków. Surowość wykończenia podkreślała ręczny sposób produkcji. Podszyta była dwoiną zamszową, a zszyta mocna nicią, żeby plecak był trwały przez wiele lat. Wnętrze było duże, przez co łatwo pomieścić jakiekolwiek zeszyty. Zapinana była na skórzany pasek, który dodawał uroku. Ramiączka plecaka były bardzo mocno zrobione, przez co miałam pewność, że gdy moja przyjaciółka włoży coś ciężkiego, to się nie urwą.

Gdy wręczyłam jej ten prezent, to się aż popłakała. Szukała go bardzo długo, ale nigdzie go nie było. Byłam zadowolona z tego, że kolejny raz dostała coś, co się jej, aż tak spodobało. Teraz cały czas go nosi do szkoły, na spotkania ze znajomymi, na imprezy. Bardzo mnie to cieszy. Uwielbiam powodować u niej szczęście i przynajmniej widzi, że akceptuje ja taka jaka jest.