kaftaniki z długim rękawem

Pojawienie się na świecie dziecka jest dla rodziców niesamowitym przeżyciem i najpiękniejszym dniem w ich życiu. Rodzice starają się zapewnić odpowiednią wyprawkę, dlatego zakupują kaftaniki dla dziecka, w odpowiednim rozmiarze i wybierają zawsze najwyższą, jakość wykonania.

Dobre i tanie kaftaniki z długim rękawem

kaftaniki z długim rękawemKaftaniki dla dziecka, to rodzaj bluzeczki zapinanej na guziczki z przodu lub wiązanej, zapewniające rodzicom swobodną obsługę noworodka. Ubranka maluszka muszą być uszyte z tkaniny przepuszczającej powietrze by jego skóra mogła oddychać i nie powstawały odparzenia. Pierwszym strojem naszej pociechy są kaftaniki z długim rękawem, które mogą być wykonane z grubej bawełnianej tkaniny w różnych kolorach, bezpieczne zapięcia to napy, które znacznie ułatwiają zakładanie i zdejmowanie. Często można spotkać tanie kaftaniki z długim rękawem obszywane bawełnianą lamówką zapewniającą wygodę i bezpieczeństwo maleństwu. Wybierając ubranka musimy pamiętać, aby wszystko, co styka się z delikatną skórą dziecka nie wywoływało podrażnień lub uszkodzeń, dlatego należy unikać zapięć na zamki błyskawiczne wybierając w zamian na przykład zatrzaski, które świetnie się sprawdzają w ubranku typu body na ramiączkach. Producenci chcąc ułatwić rodzicom ubieranie dziecka zastosowali zapięcie na zatrzaski w kroku, dzięki czemu body na ramiączkach, są funkcjonalne. W życiu maleńkiego dziecka przychodzi taki dzień, gdy musi wyglądać elegancko, jak na przykład dzień chrztu i wtedy dziecko jest ubierane w body koszulowe. Wycięcia na nóżki wykończone są mięciutką dzianiną, dzięki czemu body koszulowe świetnie się układa i jest wygodne dla maleństwa, ponadto posiada lekko usztywniony elegancki kołnierzyk dodający powagi. Kolejnym ubrankiem, które rośnie razem z dzieckiem są półśpiochy bez stópek, które nie są ograniczane doszytą stópką dlatego wystarczają dziecku na dłuższy czas.

Półśpiochy bez stópek są bardzo wygodne przy ubieraniu dziecka a także zapewniają mu komfort, wykonane są w taki sposób, aby nie uciskać na brzuszek maluszka. Pierwsza wyprawka to wyzwanie dla rodziców, ale zakupy dla maleństwa są bardzo przyjemne.