Kiedy wreszcie uzbierałem odpowiednią sumę na wkład własny do kredytu i otrzymałem pozytywną decyzję od banku, byłem bardzo szczęśliwy. Kupiłem rewelacyjną nieruchomość w okazyjnej cenie, która nadawała się do remontu. Aby go sprawnie przeprowadzić, poprosiłem o pomoc architekta. Miałem świadomość, że mieszkanie powinno mieć inny układ, dlatego zapragnąłem pracować ze specjalistą.

Wnętrze od szczecińskiego architekta

aranżacja wnętrz w szczecinieZakup własnego, pierwszego mieszkania to zapewne wielkie wydarzenie w życiu każdego człowieka. U mnie nie było inaczej. Czułem wielką ekscytację, kiedy własną pracą udało mi się uzbierać odpowiednią sumę na wkład własny, a później otrzymać pozytywną decyzję kredytową od banku. Podobna ekscytacja towarzyszyła mi w momencie odbioru kluczy. Mieszkanie nadawało się do remontu, jednak chciałem, by od początku wyglądało ono pięknie i by jego układ był przemyślany. Dlatego też zainteresowałem się współpracą z architektem, którego domeną była aranżacja wnętrz w Szczecinie. Już po naszej pierwszej rozmowie poczułem, że mogę mu zaufać, ponieważ jest on świetnym fachowcem. O tym świadczyło też jego portfolio pełne znakomitych pomysłów oraz opinie z Internetu. Byłem więc niezwykle pozytywnie nastawiony na naszą współpracę, a w szczególności na jej owoce. Wręcz nie mogłem doczekać się propozycji projektów! Na szczęście nie przyszło mi na to długo czekać, ponieważ architekt działał bardzo szybko.

Mieszkając w swoich świeżo wyremontowanych czterech ścianach, jestem bardzo zadowolony. Współpraca z architektem ze Szczecina okazała się rewelacyjnym pomysłem. Dzięki temu moje mieszkanie jest nowoczesne i przemyślane. Nie ma w nim przypadków. Kiedy tylko zapraszam do siebie gości, zgarniam całą masę komplementów, co jest bardzo miłe!