personalizowane kubki

Opowieść o przyjaźni nie zawsze wywołuje nasz uśmiech, czasami łzy cisną się do oczu. Dzieję się tak, gdy utracimy najbliższą osobę, która była naszym powiernikiem. Później trudno przekonać się do kogoś innego, bo każdego porównujemy do tego, który odszedł.

Personalizowane kubki i inne pamiątki

personalizowane kubkiW moim przypadku właśnie tak było, od najmłodszych lat spędzałyśmy z przyjaciółką każdą wolną chwilę, chodziłyśmy razem do szkoły, siedziałyśmy 12 lat w jednej ławce, ponieważ uczęszczałyśmy do tej samej szkoły średniej. Przeżyłyśmy razem wspaniałe przygody, nasze niekończące się rozmowy dawały nam wiele radości i ukojenia w trudnym okresie. Kiedyś dostałam od niej prezent na imieniny, jej zdjęcie oprawione w piękną stylową drewnianą ramkę z wygrawerowanym imieniem i napisem ”Przyjaciele – jedna dusza w dwóch ciałach”. Niestety moja przyjaciółka zmarła i muszę powiedzieć, że utrata przyjaciela boli bardziej niż śmierć, zawsze, kiedy patrzę na to zdjęcie, łzy napływają mi do oczu a zarazem jestem zadowolona, że szykując prezent dla przyjaciela, podarowała mi siebie. Teraz, gdy jestem już starszą panią, wiem, jaką moc mają podarowane przedmioty, dlatego warto kupować personalizowane kubki i inne rzeczy, których największą wartością są wspomnienia. Mój dorosły syn planował kupić oryginalny prezent dla dziewczyny, więc zasugerowałam, aby podarował jej coś trwałego. Miał dobrą koncepcję i zamówił foto-obraz na płótnie wykonany na podstawie ich wspólnego zdjęcia, efekt był niesamowity, obraz oprawiono w piękną drewnianą ramę a na dole obrazu zamieszczono ich imiona. Dziewczyna była zachwycona, powiedziała, że to najlepszy prezent, jaki mógł jej podarować, teraz pięknie zdobi pokój.

Tak bardzo spodobały się im spersonalizowane prezenty, że na walentynki kupili nawzajem personalizowane kubki z serduszkami i imionami. Takie rzeczy można znaleźć na stronie http://specially4u.pl.