Moje przyjaciółki mają takie same zainteresowania jak ja. Jest to chyba najprzyjemniejsza forma spędzania wspólnie czasu. Mam tu na myśli zamiłowanie do zakupów. Uwielbiamy wspólne weekendowe zakupy. Wtedy spokojnie możemy godzinami wybierać to, co najbardziej się nam podoba. W tym tygodniu, szłyśmy zaopatrzyć się w nieodzowny, letni atrybut.

Barwne okulary marki Guess

kolorowe oprawki damskie GuessCelem naszych weekendowych zakupów, były nowe okulary na wiosnę. Słyszałam, że jakiś czas temu na półkach pojawiły się nowe, kolorowe oprawki damskie Guess, za którymi szaleją kobiety już od pierwszego dnia na rynku. Jest to taka innowacja, ponieważ Guess zazwyczaj serwował nam klasyczne kolory. Teraz takie oryginalne i kolorowe oprawki może mieć każda z nas. Wiedziałam, że wszystko, co pochodzi z tej firmy będzie gustowne i ze smakiem i tak właśnie było. Jak tylko zobaczyłam oprawki, to zapragnęłam je mieć. Zastanawiałam się tylko, jaki kolor wybrać. Chciałam, żeby moja stylizacja była odpowiednio dobrana. Kolorowe oprawki można dobierać według koloru oczu. Jednak nie polecam niebieskich oprawek do niebieskich oczu, bo to wcale nie idzie w parze moim zdaniem. Ja mając niebieskie oczy, wybrałam oprawki w kolorze czerwonym, ponieważ uznałam, że wyglądam w nich najlepiej i moja twarz dzięki temu sprawia wrażenie pewnej siebie, co w mojej pracy w biurze bardzo się przydawało w wielu sytuacjach. Moja przyjaciółka kupiła sobie piękne, żółte oprawki, które pasowały do jej zielonych oczu.

Zakupy w ten weekend były bardzo udane. Zdążyłyśmy dostać nasze wymarzone oprawki. Nasze koleżanki poszły do tego samego sklepu tydzień później i okazało się, że już wszystko zostało wykupione. Każdy, gdy tylko się dowiedział o tych oprawkach, to pognał do sklepu i nic nie zostało. Dobrze, że my zdążyłyśmy coś wybrać.