Jestem szefem niedużej firmy. Zatrudniam kilkunastu pracowników. Ostatnio do mojego zespołu doszło kilkoro nowych ludzi. Zauważyłem, że integracja nie przebiegała tak, jak tego chciałem. W związku z tym postanowiłem zareagować. Postanowiłem poszukać firmę, która organizuje firmowe imprezy integracyjne i skorzystać z jej usług. Miałem nadzieję, że to rozwiązanie będzie skuteczne.

Organizacja imprezy dla pracowników

imprezy firmowe warszawaJako szef niedużej organizacji, muszę zwracać szczególną uwagę na to, by kontakty między moimi pracownikami były dobre. Ostatnio zatrudniłem w swojej firmie kilku dodatkowych pracowników, którzy niedawno dołączyli do zespołu. Niestety zauważyłem, że zespół nie potrafił się zgrać. Integracja nie przebiegała tak, jak tego oczekiwałem. Musiałem więc zareagować. Dlatego też stwierdziłem, że poszukam organizacji, której domeną są imprezy firmowe Warszawa to duże miasto, więc nie obawiałem się, że nie znajdę organizacji, która urządzi imprezę firmową dla moich pracowników. I tak też się stało. Znalazłem świetną firmę, która była bardzo chwalona przez klientów, którzy skorzystali z jej usług. Skontaktowałem się z jej przedstawicielem, by dogadać wszelkie szczegóły. Później skierowałem do swoich podwładnych oficjalne oświadczenie, zapraszając ich na firmową imprezę. Wiązałem z nią duże nadzieje. Miałem nadzieje, że dzięki tej imprezie uda mi się nieco podreperować relacje wśród pracowników.

Teraz kiedy minęło już trochę czasu od imprezy, jestem bardzo szczęśliwy, że zdecydowałem się na jej organizację. Firma, która mi w tym pomogła, wykazała się bardzo dużym profesjonalizmem. Moi pracownicy bawili się na imprezie wręcz fantastycznie! Teraz zauważam, że kontakty między moimi podwładnymi są o wiele lepsze, co mnie bardzo cieszy.