gabiony

Mój ojciec jest największym producentem ogrodzeń w całym kraju. Produkuję na skalę masową a ze zbyciem nie ma żadnego kłopotu. Rzecz jednak w tym, że przez wszystkie lata produkcji, to jest prawie sześć lat, zawsze sprzedawał swoje gabiony innym dużym przedsiębiorstwom, które potrafiły narzucić naprawdę ogromną marżę na te produkty.

Gabiony wystarczy odpowiednio zaprezentować?

gabionyWielokrotnie proponowałam mu aby założył sklep firmowy co przyniesie mu dodatkowy zysk a poza tym wpłynie pozytywnie na wizerunek firmy. On jednak nie miał do tego najwyraźniej głowy. Niby rozumiał słuszność tego pomysłu ale zawsze odkładał to na potem. W końcu ja sama postanowiłam się zabrać za ogrodzenia gabionowe. Oczywiście nie dałabym rady bez wsparcia finansowego. Dzięki tacie udało mi się wykupić niewielki lokal przy samej fabryce. Aby sklep stał się ciekawy i atrakcyjny wizualnie pracowałam przez kilka miesięcy. W końcu jednak udało się stworzyć miejsce, które intryguje nie tylko samych klientów ale i zupełnie przypadkowych klientów. Gabiony nie mają najlepszej opinii i przez wielu uważane są za nieestetyczne. Mi jednak udało się zaprezentować trwałe gabiony – producent od najlepszej strony. Na naszej niewielkie wystawie pięknie wkomponowują się w zaprezentowane otoczenie. Poza atrakcyjnością wizualną przyciągamy również cenami. Gabiony tanio nie tak łatwo kupić. Jak wcześniej wspomniałam, sprzedawcy przyzwyczaili się do bardzo wysokiej marży. Tak więc nasz sklep stał się niezłą konkurencją dla innych.

 

Poza ceną i ciekawym wyglądem ogrodzenia przyciągają również niezwykłą trwałością. Tak reklamuje gabiony producent i chociaż ja sama się na tym nie znam to wiem, że mój tata jest bardzo uczciwy w tych kwestiach. Najlepszym jednak na to dowodem są opnie samych klientów, którzy bardzo sobie chwalą ogrodzenia gabionowe.