Ostatnio to mało jeździłem. Zawiesiłem działalność i wyjechałem do brata za granicę. Przebywałem tam jakiś czas, ale postanowiłem wrócić do kraju i naprostować wszystkie sprawy. Musiałem od nowa ruszyć też z interesem, który zostawiłem.

Mechanik bardzo szybko naprawił mi moją bagażówkę

bagażówka z PoznaniaW garażu cały czas czekała moja bagażówka z Poznania, którą jeździłem po całym mieście zanim wyjechałem do brata. Pod koniec już hamulce przestawały działać i skończył się płyn do chłodnicy. Wyczułem też, że łożysko nie działa prawidłowo. Chcę nadal świadczyć usługi swoim samochodem, dlatego umówiłem się do mechanika. Jeżeli chcę wrócić do branży to moja bagażówka z Poznania musi być w stu procentach sprawna. Mechanik przy okazji sprawdzi co jeszcze jest do zrobienia. Na miejscu dowiedziałem się, że muszę zostawić pojazd na kilka dni, bo od ręki nie da się tego zrobić. Tak też zrobiłem i pojechałem do domu czekając na kontakt z warsztatu samochodowego. Nazajutrz mechanik do mnie zadzwonił i poinformował mnie, że moja bagażówka z Poznania jest już do odbioru. Byłem zadowolony i pędem do niego się udałem. Niewiele było do zrobienia poza usterkami, które wskazałem. Mogłem teraz spokojnie rozpocząć pracę bez obaw o swój pojazd. Szybko wróciłem do poprzedniej formy i nawet zaczęli się odzywać do mnie klienci, z którymi wcześniej na stałe współpracowałem. Wszystko zmierzało w dobrym kierunku co było dla mnie ważne. Brat dzwonił zapytać co u mnie i o wszystkim mu opowiedziałem. Był zadowolony, że znowu mi się powodzi.

Moja bagażówka cały czas jest niezawodna. Wróciłem już do formy całkowicie i znowu jestem cenionym kierowcą w Poznaniu. Warto było wrócić do tej branży, bo daje mi ona ogrom satysfakcji. Do emerytury będę się tym na pewno zajmował.