Cześć wam moi kochani, mam na imię Marek i niedawno wkroczyłem na swoją nową ścieżkę zawodową. Od kilku miesięcy pracuję, jako DJ, najczęściej na weselach. Możecie się śmiać i myśleć sobie, że to mało ambitne zajęcie.

Dj na wesele sporo zarabia

dj na weseleDla mnie jednak, to naprawdę świetna robota. Dzięki mnie ludzie się bawią, sprawiam im radość i nie ważne czy to wesele, czy też osiemnaste urodziny, kiedy widzę jak ludzie tańczą do puszczanej przeze mnie muzyki zwyczajnie serce mi rośnie. Nawet nie wiecie ilu fajnych ludzi poznałem dzięki właśnie tej pracy, a przecież to dopiero kilka miesięcy, jednak w gronie moich znajomych wszyscy wołają już na mnie DJ Marko! Podoba wam się mój pseudonim? Kurczę nigdy nie myślałem, że będę miał takie szczęście, że będę mógł wykonywać pracę którą lubię, a przy tym będę zarabiał naprawdę fajne pieniądze. Nie wiem czy zdajecie sobie z tego sprawę, ale taki DJ na wesele, naprawdę sporo zarabia. Poza tym, na rynku ciągle jest nas za mało, gram w takich miastach jak na przykład Inowrocław, czy Bydgoszcz, ale z tego, co opowiadali mi państwo młodzi, to moja oferta była dla nich ogromnym ratunkiem, bowiem na dwa miesiące przed weselem nie byli już w stanie poszukać DJ-a z wolnym terminem. Na szczęście, ja dopiero wkroczyłem na rynek i dzięki temu mój kalendarz, jest jeszcze w miarę luźny. Chociaż przyszły miesiąc mam już całkowicie zajęty. Dobra kończę te pogaduchy z wami, jutro bowiem odwiedzam Toruń, okazuje się, że tam też od czasu do czasu potrzebny jest jakiś DJ na wesele. To wszystko z mojej strony, w razie jakichkolwiek pytań piszcie na mojego maila.

Mam nadzieję, że od czasu do czasu będziecie mnie odwiedzać, a ja będę wam tu opowiadał, co u mnie słychać. Pozdrawiam serdecznie, Marek znany również jako DJ Marko! Cześć!

Więcej na http://www.djnaimpreze.com