kody 2D

Jako grafik nie tylko wykonuje ulotki, plakaty, broszury czy katalogi. Mam sprzęt w firmie do drukowania różnych elementów, dlatego też na przykład produkuje etykiety usuwalne dla firm na zamówienie.

Kody 2D ważne w mojej firmie

kody 2D

Takie etykiety usuwalne można u mnie zamówić w nieograniczonych ilościach, sam tez te etykiety usuwalne czasem projektuje. Podobnie jeśli chodzi o etykiety foliowe u mnie w firmie można je spokojnie zakupić. Najczęściej te etykiety foliowe sprzedają się dodatkowo, jak przychodzi klient po odbiór zamówienia. Czasami zdarza, się że ktoś specjalnie zamówi etykiety foliowe u mnie. W każdym razie drukuje również etykiety logistyczne i z mojego punktu można sobie coś przesłać kurierem. W każdym razie te etykiety logistyczne drukuje bardzo często, ponieważ w mojej małej miejscowości niewiele osób w ogóle potrafi to wykonać poprawnie i tutaj sami widzicie jak można sobie spokojnie dorobić do biznesu. W każdym razie moje etykiety logistyczne zawsze są skuteczne, zawsze gładko pomagają dotrzeć do celu wysłanej paczce. Poza tym, często moi klienci proszą o druk kodów, ponieważ tego już zupełnie nie ogarniają. Wiecie, głównie chodzi o praktyczne kody 2d, ponieważ chcą przekazywać informacje na małych obszarach, chcą być bardziej nowocześni. Jednak dla nich sam druk kodów to czarna magia i często się do mnie o pomoc zgłaszają. W każdym razie, jeśli chodzi o kody 2d, to ja zawsze chętnie wygeneruje taki dla klienta. Dla mnie to jest bardzo proste, bo wystarczy sobie takie kody 2d wygenerować.

Jednak nie mówię tego klientom, mówię wręcz, że taki druk kodów jest bardzo skomplikowany. Wiecie, mam po prostu dzięki temu fory i sam wszystko mogę wykonać. Jestem z tego bardzo zadowolony, ponieważ wiem, że moja firma jest elastyczna. No, to jest podstawowe.