Trwałe pozbycie się owłosienia ciała jest marzeniem wielu kobiet – oznacza to bowiem koniec z systematyczną, klasyczną depilacją, która jest uciążliwa zwłaszcza w okresie letnim. Salony kosmetyczne oferują coraz nowocześniejsze rozwiązania w zakresie trwałej depilacji laserowej, a jedną z nich i cieszącą się doskonałymi opiniami jest depilacja diodowa Lightsheer Desire

Właściwości lasera diodowego LightSheer 

lightsheer desireLaser diodowy LightSheer Desire jest obecnie najnowocześniejszym i najskuteczniejszym urządzeniem do trwałego usuwania owłosienia ciała. To, co wyróżnia go od wcześniejszych typów laserów to dwie głowice, z czego jedna o rozmiarach pozwalających na szybkie usuwanie włosków z dużych powierzchni ciała. Krótki czas odczuwania wiązki ciepła pochodzącej z lasera to kolejna zaleta, którą cenić będzie sobie każda kobieta, która miała wcześniej do czynienia z laserową depilacją urządzeniami starszej generacji. Laser bowiem uwalnia ciepło, które w wielu sytuacjach może być dla klientki znacznym dyskomfortem, a szybkie błyski diod LightSheer powodują, że skóra nie jest tak długo naświetlana i tym samym nagrzewana. Co ważne, krótkie naświetlanie nie idzie w parze z gorszym działaniem – w laserze diodowym naświetlanie trwa krótko, ale efekt jest spektakularnie szybki. Ponadto urządzenie to zawiera specjalny system chłodzący, który niemal zupełnie niweluje dyskomfort podczas jego stosowania. Tak jak w przypadku wszystkich typów laserów, najłatwiejsze w usuwaniu są ciemne i grube włosy, które najszybciej poddają się działaniu światła UV i zaleca się stosowanie go właśnie kobietom o takim owłosieniu.

Depilacja laserowa pozwoli trwale usunąć owłosienie ciała, które jest utrapieniem każdej kobiety. Można go wykorzystywać go wszystkich partii ciała – nóg, rąk, pach, okolic bikini oraz twarzy. Warto zastanowić się nad tego rodzaju zabiegiem, gdyż wieloletnie używanie klasycznych kosmetyków do depilacji może powodować uszkodzenia skóry.