medycyna estetyczna

Od urodzenia mieszkam w Bydgoszczy. Przez chwilę pomieszkiwałam w Toruniu, ale zdecydowałam się wrócić do miasta rodzinnego i zostać tutaj na stałe. Jakiś czas temu w centrum naszego miasta powstał nowy salon, w którym oferowana jest medycyna estetyczna i bardzo mnie zainteresowało.

Medycyna estetyczna – czy to coś dla mnie?

medycyna estetyczna

Zdecydowałam, że się tam wybiorę aby wybrać dla siebie może jakieś zabiegi na ciało, ponieważ już od dawna planowałam to zrobić. Na pewno też mają jakieś ciekawe zabiegi na twarz to również jakiś sobie przy okazji wybiorę. Moja kuzynka kilka lat temu miała robiony botox i ciągle powtarzała jaki cudowny jest ten zabieg i mnie namawiała. Mnie tak naprawdę botox nie interesuje, bo wole jakieś zwykłe zabiegi na twarz, które zdecydowanie w moim wypadku są wystarczające. Pojechałam do centrum Bydgoszczy, aby odwiedzić nowy salon. Był on duży i bardzo zadbany. W środku było kilka kosmetyczek oraz recepcjonistka. Podeszłam do niej i powiedziałam, że interesują mnie zabiegi na ciało i chciałabym poznać ofertę. Otrzymałam folder od recepcjonistki, na którym również były zabiegi na twarz. Mogłam na spokojnie zapoznać się z ofertą. Recepcjonistka zaproponowała mi kawę, co uznałam za bardzo miłe i oczywiście zgodziłam się. W Folderze były bardzo fajne zabiegi na ciało, a ceny naprawdę bardzo atrakcyjne. Wybrałam sobie zatem dwa zabiegi na ciało, które najbardziej mnie interesowały. Uznałam, że jak będę zadowolona, to przyjdę drugi raz, żeby wybrać sobie zabiegi na twarz. Udało mi się od razu wejść do gabinetu, mimo iż wcześniej się nie odzywałam.

Kosmetyczek było bardzo dużo i akurat trafiłam w dobrym momencie, bo nie było dużo klientek. Ciekawa jestem jak będą wykonywane zabiegi na ciało. Przyznam, że nigdy nie miałam ich robionych i jestem dość ciekawa.

Wiele fajnych informacji na temat zabiegów medycyny estetycznej znalazłam na – klinikaurodybydgoszcz.pl