Poszukujesz dobrej firmy oferującej od wielu lat wynajem czy też sprzedaż samochodów? W Krakowie masz do swojej dyspozycji wiele przedsiębiorstw, które posiadają na wynajem wiele luksusowych samochodów niezbędnych dla każdego przedsiębiorcy, jak również możliwe jest ich odkupienie. Samochody na sprzedaż są zarówno nowe, ale także możemy nabyć tańsze używane modele, co jest bardzo dobrym rozwiązaniem, gdy poszukujemy samochodu dla naszego pracownika.

Wynajem długoterminowy a leasing

auta firmowe krakówW dzisiejszych czasach mamy szeroki wybór różnych firm oferujących wynajem pojazdów. Możemy zdecydować się na wynajęcie samochodów niezbędnych do funkcjonowania naszej działalności biznesowej, ale także możemy zdecydować się na leasing. Warto na początek odpowiednio to przemyśleć, gdyż decydując się na leasing od razu poniesiemy spore koszty i jeśli musimy zakupić kilka samochodów dla wielu naszych pracowników to koszty mogą okazać się nawet duże. W takiej sytuacji dobrym rozwiązaniem są auta firmowe Kraków, które możemy sobie wynająć i nie martwić się dużymi kosztami. Wynajem na jaki musimy się zdecydować to minimum 12 miesięcy, ale w tym okresie nie musimy się martwić żadnymi dodatkowymi kosztami. Jeśli tylko dojdzie do awarii pojazdu, uszkodzenia czy też kolizji drogowej to natychmiast firma, która wynajęła nam pojazdy podstawi nowe całkowicie bezpłatnie, dzięki czemu zaoszczędzimy sporo pieniędzy. Gdybyśmy mieli własne pojazdy, to musielibyśmy zakupić nowe dla naszych ludzi.

Profesjonalna obsługa pracująca w wypożyczalniach samochodów pomoże nam załatwić wszelkie sprawy związane z długoterminowym wynajmem. Opłaty płacimy co miesiąc i głównie zależą one od wartości wynajmowanego samochodu, przebiegu pojazdu oraz od okresu najmu na jaki się zdecydujemy. Im dłuższy okres wynajmowanego pojazdu tym mniejsze koszta będziemy ponosić, dlatego warto się zastanowić na jak długo potrzebujemy samochodów.