Paznokcie potrafią wiele powiedzieć o człowieku. Większość z nas zwraca na nie szczególną uwagę. Ich czystość i długość są wyjątkowo istotne, natomiast dla pań liczy się również kształt oraz kolor. Obecnie mamy wiele możliwość dbania o paznokcie, zaczynając od specjalistycznych pilniczków i polerek, poprzez olejki i odżywki, a na nowoczesnych lakierach kończąc.

Innowacyjne lakiery hybrydowe do paznokci

lakier hybrydowyLakiery do paznokci są najpowszechniejszą formą zdobienia płytek paznokciowych. Jeszcze do niedawna wystarczały nam zwykłe produkty, którymi każda z nas mogła spokojnie malować paznokcie nawet codziennie. Jednak wymogi konsumentek stale rosną i w związku z tym w ofercie salonów kosmetycznych zaczął się pojawiać lakier hybrydowy. Jest to polimerowy preparat o dużej wytrzymałości na zarysowania i odpryskiwanie. Lakier hybrydowy może utrzymywać się na paznokciach nawet do 3 tygodni, dzięki czemu nie musimy ich malować tak często, jak w przypadku klasycznych substancji. Ponadto nowatorskie lakiery charakteryzują się bardzo intensywnymi barwami, którym można nadać połysk lub je zmatowić. Hybrydy nakłada się podobnie, jak zwykłe lakiery, jednak po umieszczeniu ich na płytce paznokciowej należy je utwardzić przy pomocy lampy UV lub LED. Zabieg ten daje efekt długich, wytrzymałych paznokci, które dodatkowo możemy dowolnie zdobić w różne wzory.

Manicure hybrydowy jest dość często wybieranym zabiegiem przez klientki salonów kosmetycznych. Jednak coraz więcej pań woli go wykonywać samodzielnie w domowym zaciszu. Obecnie zakup lamp utwardzających nie stanowi większego problemu, a ich ceny nie są wygórowane. Dzięki odpowiedniemu zaopatrzeniu mamy możliwość stworzenia niebanalnych wzorów na naszych paznokciach, przy jednoczesnej gwarancji, że manicure będzie się utrzymywał przez kilka tygodni.