Bardzo często kobiety chcąc zaoszczędzić pieniądze decydują się na dosyć kontrowersyjne i niebezpieczne dla zdrowia metody powiększania ust, jak na przykład owiana niegdyś złą sławą metoda na kieliszek, albo korzystają z mniej drastycznych sposobów stosując specjalne błyszczyki wraz z konturówką. W rzeczywistości jednak tylko profesjonalny zabieg da nam pożądane efekty.

Metoda na powiększenie ust

powiększanie ust kraków cennikJakiś czas temu mogliśmy obserwować panującą w internecie modę na powiększanie ust przy pomocy kieliszka. Była to bardzo kontrowersyjna moda, która na szczęście szybko zniknęła. W ten sposób możemy jedynie zaszkodzić swojemu zdrowiu i na szczęście dzisiaj kobiety nie stosują już tak drastycznych metod. Często za to korzystają ze specjalnych błyszczyków lub żeli mających na celu powiększyć usta jednakże stosowanie ich wiąże się z bardzo silnym i nieprzyjemnym pieczeniem, a efekty są praktycznie niewidoczne. Znacznie lepsze osiągniemy robiąc porządny, odżywczy peeling ust i masując usta szczoteczką do zębów. Najlepsze jednak rezultaty jest w stanie zapewnić nam profesjonalne powiększanie ust Kraków cennik takiego zabiegu znajdziemy na stronie każdej kliniki. Biorąc pod uwagę efekty, jakie jest w stanie nam zagwarantować ten zabieg oraz jego długotrwałość, cena wydaje się być naprawdę atrakcyjną. Zabieg powiększania ust najczęściej wykonuje się przy użyciu biokompatybilnego preparatu zawierającego w sobie kwas hialuronowy.

Zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego cieszą się największą skutecznością zarówno w przypadku redukowania zmarszczek, jak i właśnie powiększania ust. Jest to związek naturalnie występujący w naszym organizmie, który z biegiem czasu nasze ciało wchłania w naturalnych dla niego procesach fizjologicznych, jednak najczęściej jakaś część kwasu podanego podczas zabiegu zostaje. Co za tym idzie nasze usta nawet, gdy efekty zabiegu znikną, wciąż będą nieco powiększone.