Dobiegają końca prace wykończeniowe nowego stadionu miejskiego. Wielkie otwarcie tego obiektu, zaplanowano na początek przyszłego miesiąc. Najważniejszy z elementów stadionu, a mianowicie trybuny, są sprowadzane na specjalnie zamówienie, prosto z Londynu i na dniach, maja być zainstalowane na stadionie.

Trybuny największą atrakcją stadionu 

trybuny sportowe na stadionyCałość nowego projektu kosztowała budżet miasta blisko 50 milionów złotych. Oczywiście, większość kosztów pokryli prywatni przedsiębiorcy i różne spółki. Na obiekcie będzie można urządzać wiele imprez o zasięgu nawet międzynarodowym. Szacowany czas zwrotu z inwestycji wynosi 10 lat. Jednak najciekawszym elementem mają być same trybuny sportowe. Będą one interaktywne, dzięki czemu będzie można wyświetlać wyniki meczów, powtórki akcji czy barwy klubowe, na samych trybunach. Gdy mecze nie będą się odbywać, mają być oświetleniem dla stadionu poprzez emitowanie barw klubowych. Są to, jak na razie, jedyne takie siedziska w całej Europie, więc na otwarcie stadionu nie przejdzie uwadze największych mediów w kraju a może także i na świecie. Od bardzo dawna, prowadzone były negocjacje, aby trybuny sportowe na stadiony sprowadzane były od najnowocześniejszych dostawców. Udało się odnaleźć taką firmę własnie w Londynie, która to zdecydowała się podjąć projektu, stworzenia najnowocześniejszych trybun jakie dotąd powstały. 

Inwestycja na pewno da spore zyski dla miasta i przyczyni się do rozreklamowania naszego regionu w świecie. Na otwarcie obiektu zaplanowano iluminacje, które będą się odbywała właśnie dzięki tym trybunom. Wierzymy, że stadion jest tylko początkiem wielkiej rewolucji w naszym mieście i za niedługo zobaczymy kolejne inwestycje, które mamy nadzieję również nas pozytywnie zaskoczą.