architekt wnętrz

Mój kolega z pracy jakiś czas temu kupił sobie nowe mieszkanie. Mieszkanie kupił w bardzo ładnej dzielnicy Gdańska. Byłam u niego ostatnio na imprezie jaką zorganizował związku z kupnem nowego mieszkania.

Architekt wnętrz i mieszkanie dla kawalera

architekt wnętrz Wiedziałam, że mieszkanie jakie kupił musiało być drogie. Mówił po prostu ile ma metrów mieszkanie a w tamtej dzielnicy wiadomo, że mieszkania są bardzo drogie. U kolegi był nawet architekt po to by pomóc mu w urządzeniu mieszkania. Byłam zatem bardzo ciekawa tego jak taki architekt wnętrz urządził mieszkanie dla kawalera. Pewnie gdyby kolega miał żonę czy partnerkę to nie korzystałby z niczyich usług przy urządzaniu mieszkania. Taka aranżacja wnętrz zrobiona przez profesjonalistę musiała go także dużo kosztować. Nie wiedziałam zresztą czy to projektowanie wnętrz przez architekta było na całe mieszkanie czy tylko na jakieś pomieszczenia. Koleżanka z pracy powiedziała mi, że architekt zajął się całym mieszkaniem kolegi. I tym bardziej byłam ciekawa jak będzie wyglądało. Miałam problem z tym co kupić koledze na nowe mieszkanie. I w końcu kupiłam kieliszki do wina. Myślę, że prezent mógł się powtórzyć, ale naprawdę nie wiedziałam co mogę mu kupić. A tak naprawdę nie wiedziałam co będzie pasowało do wystroju jaki teraz ma w domu. Na imprezę do mieszkania zostało zaproszonych wiele osób z pracy. Jednak kolega ma duże mieszkanie i chyba wszyscy powinni się zmieścić. Gdy weszłam do mieszkania od razu zwróciłam uwagę na piękny i wielki salon. Cały ten salon z kuchnią to niemal całe moje mieszkanie.

Teraz nie miałam już żadnych wątpliwości dlaczego kolega zaprosił tyle osób do domu. Mogę powiedzieć, że ten architekt zrobił naprawdę dobrą robotę. Mieszkanie było urządzone niezwykle minimalistycznie i nowocześnie. Styl ten bardzo pasuje do kolegi.

Więcej na stronie ip-design.pl