Prowadzę z mężem pensjonat w górach. Jest to moja pierwsza pasja i zarazem oczywiście pierwszy biznes. Pensjonat otworzyliśmy jeszcze jako bardzo młodzi ludzie przy pomocy rodziców. Nie mieliśmy doświadczenia, a więc nie wszystko od razu było idealne. Teraz jednak dbamy o to by cały czas się rozwijać i sprawiać żeby nasi klienci zawsze wyjeżdżali z hotelu zadowoleni.

Łóżka muszą być przede wszystkim wygodne

wygodne łóżka dwuosoboweParę miesięcy temu ukończyliśmy remont naszych kilkunastu pokoi oraz recepcji. Po kilku latach prowadzenia tego miejsca wiemy już jacy goście nas najczęściej odwiedzają i dla kogo nasz pensjonat jest atrakcyjny. Bardzo często odwiedzają nas pary niestety wiele z pokoi miało pojedyncze łóżka. Postanowiliśmy to zmienić i zainwestować w lepsze łóżka. Zdecydowaliśmy się by kupić cztery wygodne łóżka dwuosobowe i z czterech pokojów, w których mieliśmy łóżka pojedyncze, zrobić pokoje przeznaczone głównie dla par, z łóżkiem dwuosobowym. Wybierając nowe łóżka braliśmy oczywiście pod uwagę to by wyglądały one elegancko i miały fajny dizajn, ale najważniejsza była dla nas ich wygoda, a więc bardzo dokładnie przyłożyliśmy się do kupna komfortowych materacy. Postawiliśmy na łóżka wykonane z ciemnego drewna, które wygląda bardzo elegancko. Zagłówek naszych nowych mebli jest dość wysoki, ale dzięki temu pięknie prezentują się na jego tle poduszki dekoracyjne. Każde łóżko ma długość 200 centymetrów, a jego szerokość to 160 centymetrów. Są to więc łóżka bardzo uniwersalne i komfortowo się na nich śpi.

Pomysł z remontem naszego pensjonatu okazał się strzałem w dziesiątkę. Nigdy nie narzekaliśmy na ilość klientów, ale po odnowieniu pokoi, ogródka i strony internetowej nasz pensjonat jest teraz po prostu cały czas pełny. Odwiedza nas dużo par, co mnie cieszy, ponieważ to głównie z myślą o nich kupiliśmy np. nowe łóżka, które oczywiście sprawują się świetnie. Wysoka jakość mebli podoba się oczywiście również naszym gościom.