Pracuję od niedawna w dużym przedsiębiorstwie, które zajmuje się obsługą księgową oraz kadrową innych jednostek gospodarczych. Bardzo szybko dostałam tą prace. Nawet się nie spodziewałam, że mnie przyjmą, a tu proszę. Udało się.

Czy drzwi szklane do biura to dobry wybór?

drzwi szklane

Mój pierwszy dzień w pracy był dla mnie bardzo stresujący, gdyż bałam się popełnić jakiś błąd. Zwłaszcza się stresuję, gdy ktoś stoi i patrzy mi na ręce, co ja teraz robię oraz jak. To wzbudza u mnie stres. A tu w dodatku wszędzie w biurach są drzwi szklane. Wyobrażacie sobie, że nawet spokojnie śniadania nie jesteście w stanie zjeść. Nigdy nie spotkałam się z tego typu drzwiami, była to dla mnie nowość. Miałam tylko taką wielką nadzieję, że się jakoś do nich przyzwyczaję. Mam też taką nadzieję, że nie wejdę w te drzwi jak będą zamknięte, gdyż z daleka nie widać czy są otwarte, czy są zamknięte. Oby mnie nic takiego nie spotkało. Będą się ze mnie wtedy śmiać. Ja rozumiem, że na przykład kabiny prysznicowe na wymiar mogą mieć szklane drzwi, ale takie w biurze. Nie wiem po co takie są drzwi, chyba po to aby szef mógł każdego kontrolować, czy siedzi na stołku jak ten akurat będzie przechodził. Nawet nie można sobie swobodnie porozmawiać, ponieważ zostanie to odebrane jako obijanie się w pracy. A rozumiem też takie szklane balustrady, co nawet w tej firmie są. One tam pasują, ale nie w drzwiach. Ja nawet takich drzwi to bym u siebie w mieszkaniu nie zamontowała. Pewnie szklarz miał tam ręce pełne roboty. Widać, że te drzwi nie zostały kupione w sklepie, tylko zostały zrobione własnoręcznie.

Choć na pierwszy rzut oka tego nie widać. Ja nie zanim nikogo we Wrocławiu, co by wykonywał tego typu prace, ale może się mylę. A tak poza tym praca mi się podoba, mam nadzieję zostać tam na dłużej, jak się uda.

Wiele na temat ciekawych rozwiązań w drzwiach szklanych, dających trochę prywatności można znaleźć na – http://alisglass.pl