fotobudka

Ja to bym chciała mieć taki ślub z bajki. Piękna suknia, mnóstwo gości oraz wesele na świeżym powietrzu. Mój narzeczony ma nieco inne wyobrażenie, dlatego będziemy musieli jakoś dojść do porozumienia.

Fotobudka to genialny pomysł

fotobudkaZawsze stawiam na swoim, ale tym razem postanowiłam nieco odpuścić, ponieważ jest to dla nas impreza i oboje musimy być w pełni zadowoleni. Postanowiliśmy się nieco zabawić i zrobić burzę mózgów. Oboje mieliśmy wypisać swoje pomysły i wrzucić je do pudełka. Później omówimy każdy pomysł z osobna i zdecydujemy co wybrać. Jestem z Bydgoszczy dlatego to w moim mieście odbędzie się impreza, więc w tym temacie nie ma dyskusji. Wypisałam wszystkie swoje pomysły. Po pierwsze, chcę mieć starodawny samochód do ślubu, bo bardzo mi się taki podoba. Znając Bartka, to pewnie wybierze jakieś nowoczesne auto do ślubu, więc tutaj trzeba będzie negocjować. Chcę, by był u nas bardzo dobry fotograf, ponieważ sesja zdjęciowa jest dla mnie szalenie ważna. Mam wysokie wymagania i to musi być naprawdę bardzo dobry fotograf, który robi najlepsze zdjęcia. Ciekawe czy Bartek będzie pamiętał o zdjęciach. Miałam mnóstwo pomysłów i każdy wypisywałam na osobnej karteczce, żebyśmy mogli go omówić. Nagle Bartek się zerwał i powiedział, że skończył. Całkiem szybko mu poszło co mnie nawet zaskoczyło. Zaczęliśmy po kolei wyciągać karteczki. Na pierwszej była najlepsza fotobudka w Toruniu, która była pomysłem Bartka. Wyjaśnił mi, że taka fotobudka to genialny pomysł, ponieważ będzie to frajda również dla gości, którzy będą mogli sobie robić zdjęcia w trakcie imprezy.

Zgodziłam się na to, bo pomysł mi się spodobał. Jeżeli chodzi o samochód do ślubu to Bartek mnie zaskoczył. Wiedział, że zależy mi, żeby samochód był starodawny i też taki wypisał. Co do reszty dogadamy się na pewno.