pomiar czasu na zawodach

Mojej siostry syn jest naprawdę bardzo dobry w wielu dziedzinach. Chodzi teraz do gimnazjum w Trójmieście i uczy się naprawdę bardzo dobrze. Przynajmniej z tego co wiem to ma najlepsze wyniki z całej szkoły. Moja siostra ma bardzo wiele powodów do dumy.

Profesjonalny pomiar czasu to podstawa na zawodach

pomiar czasu na zawodachOczywiście dla siostrzeńca nie są najważniejsze przedmioty, z których osiąga bardzo dobre wyniki. Dla niego najważniejsze są wyniki sportowe. Chyba zresztą jak dla każdego chłopaka w jego wieku sport jest dla niego ważny. Ja się bardzo cieszę z tego powodu, że nie jest tylko tak że przez cały czas siedzi przed komputerem albo przed książkami a naprawdę dużo czasu spędza na treningach sportowych. Siostrzeniec gra w piłkę nożną w jednym z klubów w mieście i jest z tego powodu bardzo zadowolony. Chętnie też bierze udział w różnego rodzaju zawodach sportowych. A organizacja zawodów sportowych nawet w gimnazjum wygląda bardzo profesjonalnie. Siostra opowiadała mi, ze widziała jak taka organizacja zawodów wygląda i że jest to naprawdę bardzo duże przedsięwzięcie. Przede wszystkim uczestniczy w nim wiele osób. Dla siostrzeńca ważne jest to czy jest profesjonalny pomiar czasu na zawodach. Jeśli pomiar czasu nie jest profesjonalnie sprawdzany to dla siostrzeńca takie zawody nie mają specjalnego znaczenia. Dla niego po prostu pomiar czasu to bardo ważna rzecz i dzięki temu wie na ile jest dobry. Gdy ja byłam w jego wieku takie sprawy miały dla mnie drugorzędne znaczenie. Jednak jak widać on jest dużo bardziej ambitniejszy ode mnie. Ostatnio zdobył nawet złoty medal na jednych zawodach.

Zdobył po prostu pierwsze miejsce w bieganiu. Medal ten wisi w bardzo widocznym miejscu nad biurkiem. Każdy tylko kto wejdzie do jego pokoju na pewno od razu go zauważy. Siostra oczywiście bardzo wspiera go.