Nabycie specjalistycznej wiedzy z branży programistycznej czasem wymaga poważniejszych inwestycji. Szkolenia certyfikowane Scrum pozwalają podnieść poziom wiedzy na tematy związane z tą jedną z najefektowniejszych metodyk obecnych obecnie na rynku.

Czego uczą nas szkolenia Scrum?

szkolenia ScrumNa szkoleniu można dowiedzieć się z ilu członków powinien składać się dobrze funkcjonujący zespół Scrum. Najlepiej będzie, jeżeli będzie mowa o 3 lub 9 osobach. Jeszcze lepiej jeżeli członkowie grupy wzajemnie się uzupełniają, posiadają inne umiejętności, które wnoszą do zespołu. Podział ról jest jasno wyznaczony. Najważniejsze role w projekcie mają do zagrania takie postaci jak Scrum Master oraz Właściciel Produktu. Dobrze wiedzieć, jakie są ich obowiązki. Ważny jest także zespół deweloperski. Jest on odpowiedzialny za dostarczenie produktu. Scrum Master musi zdecydować, w jaki sposób usuwać wszystkie zagrożenia, problemy, które mogą negatywnie wpływać na jakość wykonywania zadania. Do jego zadań należy także sprawowanie pieczy nad poprawną implementacją procesu oraz metod. To rola, której nie można przeceniać w żaden sposób. Szkolenia Scrum otwierają oczy na kwestie, które do tej pory były dla nas niejasne. Metodyka w tym przypadku podkreśla znaczenie dostarczania kolejnych wyników projektu, które z czasem zdają się coraz bardziej dopracowane. Czas szkoleniowy da odpowiedź na to, jak naturalnie włączyć przyszłych użytkowników do procesu twórczego będącego w toku. Professional Scrum Szkolenia organizowane są systematycznie. Branża informatyczna jest bardzo zainteresowana takimi usługami, które prowadzą do tworzenia bardziej atrakcyjnych produktów. Firmy chcące się rozwijać decydują się płacić za dwa dni nauki, ponieważ jest to bardzo dobra inwestycja w przyszłość. Firma staje się dzięki temu jeszcze bardziej konkurencyjna.

 

Product Owner szkolenia otwiera drogę do umiejętnego planowania cykli produkcyjnych. Monitorowanie postępów prac przyjdzie zdecydowanie łatwiej. Poznamy wszystkie niezbędne narzędzia, które pozwolą na wykonanie tego zadania w sposób profesjonalny.

Zainteresowanym szkoleniami Scrum polecam stronę brasswillow.pl