Staram się rozsądnie gospodarować moimi pieniędzmi. Moje zarobki, poza wydawaniem na bieżące potrzeby oraz fanaberie, próbuję oszczędzać inwestować by otrzymać wyższy zysk. Niestety nie posiadam zbyt dużej wiedzy na temat zasad działania rynku, dopiero uczę się zaawansowanego gospodarowania kapitałem. Dlatego pomaga mi doradca finansowy który wie, gdzie najlepiej lokować moje pieniądze. Niestety ostatnia jego rada prawie przyniosła mi straty.

Odzyskiwanie pieniędzy utraconych w polisolokacie

bezpieczna likwidacja polisolokatyZaczęło się od tego, że uzyskałem całkiem dużą sumę pieniędzy dzięki przedświątecznej „trzynastce” oraz mojemu okazjonalnie płatnemu hobby jakim jest granie na gitarze w kapeli i koncertowanie z nią. Ponieważ nie miałem akurat żadnych większych wydatków postanowiłem je zainwestować. Pieniądze bowiem nie powinny bezczynnie leżeć w skarpecie lecz krążyć by nie traciły na wartości. Mój doradca polecił mi popularną ostatnio metodę na zysk w postaci konta oszczędnościowego z ubezpieczeniem na życie. Po pewnym czasie interes okazał się oszustwem a zysk słaby. Mój doradca przyznał się do błędu i nie pozostawił sprawy bez rozwiązania. Okazało się, że nie byłem jedyną osobą wciągniętym w to oszustwo. Na szczęście bezpieczna likwidacja polisolokaty jest możliwa i nie tak trudna jakby się dawało. Możliwe jest zarówno odzyskanie zagarniętych przez przedsiębiorstwo bankowe jak również i bezstratne zakończenie umowy z taką firmą. Prawo jest po stronie poszkodowanych stąd wysoki współczynnik wygranych spraw i zadowolonych z nich klientów.

Po konsultacji prawniczej i odpowiednio poprowadzonej rozprawie udało mi się odzyskać pieniądze. Dzięki temu mogłem je zainwestować w innym, bardziej opłacalnym miejscu. nie zrezygnowałem z mojego doradcy finansowego. Chociaż wprowadził mnie w tarapaty to udało mu się znaleźć rozwiązanie. Wiem, że w jego rękach moje oszczędności są bezpieczne.