muzyka do filmów

Gdy tylko jakaś nowa gra wejdzie na rynek, od razu muszę ją sprawdzić. Dodatkowo, sprawdzam ją razem z moimi widzami on line, bo mam swój kanał na portalu internetowym, i nagrywam takie gameplaye.

Muzyka do filmów w grach?

muzyka do filmówLudzi interesuje to, co mam do powiedzenia, lubią mnie słuchać. Mówię, czy podoba mi się muzyka do gier, mogę w zasadzie skomentować wszystko. Od rodzaju grafiki, poprzez dobranie dialogów i głosu. Czasami muzyka do filmów w zwiastunie jest zupełnie inna, niż na oryginalnej ścieżce gry. Pewnie to jakieś royalty music, i nie mogą tego puszczać publicznie na takich pokazach w internecie. No więc tak sobie gram, i testuję, i dla mnie jest to wielka przyjemność. Uwielbiam gry komputerowe, spędzam na nich masę czasu, a dodatkowo mogę dzielić się swoimi przemyśleniami z innymi, którzy lubią o tej mojej opinii słuchać. Bo jest dla nich ważna. Nie mogę się dowiedzieć, aż wejdzie taka nowa gra symulacyjna o ludziach. Polega na tym, że wybiera się postać, dobiera jej cechy, i flirtuje z innymi. Kto najwięcej poderwie, w trakcie całej rozgrywki, to wygrywa. Niektórzy amanci mają podwyższone poziomy trudności w podrywu. Dlatego też są wyżej oceniani. To taka bardziej gra dla dziewczyn, chociaż niekoniecznie. Można też wybrać początkową postać mężczyzny, i podrywać kobiety.

Jest to taka fajna, kreatywna gra, na poprawę humoru, np, gry zdenerwuje nas partner. W ten sposób można się odstresować, i do tego dobrze pośmiać. Dlatego jak tylko wyjdzie, i będzie już do kupienia, to nie zobaczy mnie nikt chyba na ulicy przez parę dni.