Każdy czasem ma różne problemy. Ja nie boję się mówić o swoich. Mój ulubiony psycholog nauczył mnie tego, że nic co ludzkie nie powinno być obce. No i ja musiałam chodzić do psychologa po stracie taty. Wtedy byłam bardzo smutna i załamana z tego powodu. Nie mogłam się podnieść.

Sprawdzony psycholog i jego pomoc

psycholog

Przyszedł mi z pomocą, i wyciągnął do mnie rękę. Bardzo dobrze się dogadujemy. Z nim psychoterapia to przyjemność, bo zawsze się śmiejemy i żartujemy. Ten pan pomógł mi otrząsnąć się, i zacząć żyć dalej. Nadal jest mi smutno, ale nie powoduje to u mnie już takiego załamania. Pogodziłam się z tym. Wiele godzin spędziliśmy na omawianie tego tematu. Te konsultacje psychologiczne pozwoliły mi pogodzić się z faktem, że śmierć jest rzeczą normalną i każdego spotyka. Nieraz szybciej, nieraz później. Sprawdzony psycholog z Krakowa zwrócił uwagę na to, że dzięki temu musiałam stać się bardziej samodzielna, i to był duży pozytyw. Faktycznie tak było, musiałam w wielu sytuacjach radzić sobie sama, i się podniosłam. Nie poddałam się i walczyłam. Oczywiście wszystko to zawdzięczam jego pomocy. Każdemu leczenie depresji pójdzie łatwiej z tym panem. Nie jest jakimś poważnym facetem, który patrzy na nas nadąsany, znudzony tym, że to kolejny pacjent, a już chciałby do domu. Nieraz zostaje ze mną nawet dłużej niż powinien, przez to, są zawsze kolejki u niego, bo nie liczy czasu, jak inni, ze stoperem w ręku, z czym też się już spotykałam, a każdemu daje tyle czasu, ile ktoś potrzebuje. Na pewno Kraków jest zadowolony z takiego psychologa, sądząc po zapisach do niego.

Trzeba wizyty rezerwować na dwa miesiące wstecz. No ale na prawdę warto,bo jak patrzę na siebie z przeszłości, to byłam zupełnie inną osobą, i bałam się wszystkiego. Wyrosłam na pewną siebie kobietę, której żadne złe rzeczy straszne nie są.