centrale telefoniczne

Moja rodzina już od wielu lat posiada swój własny hotel, który znajduje się w bardzo pięknej miejscowości położonej w nieziemskich górach, jakimi bez wątpienia są Beskidy. Ten rodzinny hotel założył jeszcze mój dziadek, a obecnie jego właścicielem i dyrektorem jestem ja.

Centrale telefoniczne usprawnią pracę

centrale telefoniczneHotelem kieruję od niedawna, ponieważ zaledwie od półtorej roku, przekazany mi został on z rąk mojego taty, który był jego właścicielem przez ponad trzydzieści lat. Prawdę mówiąc hotel nie był oblegany przez turystów, zdecydowanie większe powodzenie miały inne hotele, które znajdowały się nieopodal. Przyczyna zapewne tkwiła w tym, że nasz hotel dawno nie był remontowany i co tu dużo mówić był przestarzały. Ja dlatego też zdecydowałem się na to, żeby ten nasz hotel zmodernizować w każdym calu. Przede wszystkim odnowiłem wszystkie pomieszczenia. Wymieniłem wszystkie zamki hotelowe. Dotychczasowe, zwykłe, stare zamki zamieniłem na nowoczesne zamki elektroniczne. Każda karta, która służy do otwierania pokoju ma własny zainstalowany kod, dzięki któremu lokalizator gps jest w stanie wykryć położenie zgubionej karty. Jeżeli chodzi o pokoje, to całkowicie zmieniliśmy ich wyposażenie, zatrudniliśmy dekoratora wnętrz który w sposób nowoczesny zaprojektował wnętrza, wymieniliśmy całe wyposażenie, również wszystkie meble, dotychczasowe telewizory wymieniliśmy na nowoczesne telewizory hotelowe. Również usprawniliśmy cały system recepcyjny, zatrudniliśmy ekipę, która specjalnie do naszego hotelu zaprojektowała oprogramowanie do obsługi recepcji, usprawnili oni znacznie hotelowe tanie centrale telefoniczne. Ogólnie rzecz biorąc niemalże zmieniliśmy wszystko.

Teraz hotel prezentuje się genialnie i mamy coraz więcej rezerwacji na pobyty. W przyszłym roku w planach jest otworzenie strefy SPA, ale zobaczymy co wyjdzie z tego. Planujemy otworzyć właśnie taką strefę, ponieważ robiliśmy badanie rynku, z którego wyszło że ludzie teraz dużo częściej decydują się na wybór hotelu, który jest wyposażony w strefę SPA właśnie.