Ostatnio w moim życiu bardzo wiele się zmieniło, straciłem pracę i dziewczynę. Przez chwilkę myślałem, że świat mi się zawalił i już nic dobrego mnie w moim życiu nie spotka. Jednak życie potrafi zaskoczyć i znajomy zaproponował mi założenie wspólnego biznesu. Mieliśmy zająć się udzielaniem korepetycji uczniom i studentom. Jako że ja byłem ścisłowcem, on zaś typowym humanistą, to mogliśmy stworzyć naprawdę świetny duet.

Gdyńska firma oklejająca auta

oklejanie aut gdyniaOmówiliśmy szczegóły i jeszcze tego samego miesiąca założyliśmy własną działalność. Zareklamowaliśmy się w internecie i zaczęliśmy jeździć do naszych pierwszych uczniów. Z początku mieliśmy zapraszać ich do siebie i u nas udzielać lekcji, ale uznaliśmy, że o wiele łatwiej będzie, kiedy będziemy do nich dojeżdżać. Złożyliśmy się wspólnie na niewielkie auto i wymiennie z niego korzystamy. Kolega wpadł na pomysł, że przydałoby się znaleźć firmę, dla której oklejanie aut Gdynia to miejscowość, w której mieszkamy, to nie problem. Wymyśliliśmy chwytliwe hasło i chcieliśmy, żeby widniało ono na boku naszego służbowego auta. Do tego oczywiście nasze numery telefonów i zakres usług. Uważamy, że w związku z tym, że jeździmy naszym autem po całym Trójmieście, to dzięki takiej reklamie trafimy do szerszej rzeszy ludzi. Firma, której oddaliśmy nasze auto, zajęła się nim bardzo profesjonalnie. Jakość naklejek oraz sposób montażu był perfekcyjny, a obsługa bardzo miła.

Z początku chciałem zaoszczędzić i sam go okleić ale teraz już wiem, że w życiu bym tak dobrze tego nie zrobił. Od czasu kiedy jeździmy autem z reklamą telefony się urywają, mamy grafiki poustalane tak naprawdę do końca roku studenckiego, nawet i już na wrześniowe poprawki kilka osób się deklaruje mimo iż jeszcze jest wiosna.